Komentarze
Koleja na Mazury...owszem ale nie przez Olsztyn. Poza tym Olsztyn (tak sie historia poukladala) - to Warmia a nie Mazury:P Koleja na Mazury - to przez Ostroleke I Lomze I pod warunkiem odbudowania kawalka toru za Kolnem. W 2 godziny jestesmy w Gizycku:)
@trevistas tak juz widze ta tlumy nieprzebrane i potoki turystow generowane przez metropolie jak lomza ostroleka czy kolno... nie mam chyba az tak dobrego wzroku jak ty
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie ulega wątpliwości, że ze wszystkich niepotrzebnych lotnisk, to w Szymanach jest najmniej niepotrzebne a możliwe nawet, że będzie przynosić zyski..
już oceniałe(a)ś
5
2
Gdybym mieszkał na dworcu albo lotnisku i jechał do Olsztyna, to test miałby sens. Ponieważ jednak nie mieszkam i nie jeżdżę do Olsztyna, to samochód jest najszybszą opcją.Jak policzymy koszt dla 4-osobowej rodziny, to i zdecydowanie najtańszą.
@wilczek1968 Święta racja. Na Mazurach jest wiele miejscowości, do których PKS dociera zaledwie dwa razy dziennie. A przecież by dostać się do tego autobusu z lotniska w Szymanach, to trzeba stracić KOLEJNE kilka godzin. A samochodem (licząc od samego domu do DOWOLNEGO punktu docelowego), to NIE DŁUŻEJ niż 3,5 godziny
już oceniałe(a)ś
2
1
Hotele moga skorzystac - lot z Niemiec z przesiadka w Warszawie, bus z lotniska do hotelu, albo wynajety samochod i jacht - to moze byc atrakcyjna opcja w niespokojnych czasach w cieplych krajach. Tylko umiejetna reklama i region skorzysta.
już oceniałe(a)ś
2
0
warszawa - ruciane - samochód 5 osobowa rodzina odlegosc 2x240 km (wawa ruciane wawa) = 480km. Benzyna koszt 220 pln. czas przejazdu 2 godz 45 minut. powodzenia...
@piotrm74 2:45 to chyba jednak nie ;)
już oceniałe(a)ś
1
1
I jeszcze jedno: cyt.: "To regionalne lotnisko intensywnie się rozwija. Przyciągnęło kilku znaczących przewoźników - linie: LOT, Wizz Air, Adria, Ryanair i Sprint Air. A gdzie słynne "CIA Airlines"? Latają jeszcze, czy już zrezygnowali z uwagi na zbyt wysoką cenę? :-)
już oceniałe(a)ś
5
9