Komentarze
Szkoda że autor NIE przetestował, czy aby pierwsza klasa nie jedzie ciut szybciej od drugiej :-)) A dodał bym jeszcze, ze tak jak w "Szwejku" goowno oficerskie miało glans więc różniło się od goowna szeregowca, tak w pierwszej klasie w kiblu ładniej pachnie, bo bogatsi pasażerowie się lepiej odżywiają :-))
@siwywaldi Wagon pierwszej klasy w Pendolino jest na początku składu, czyli w sumie jak jedziesz pierwszą klasą, to przyjeżdżasz szybciej.
już oceniałe(a)ś
10
1
@zjadacz_hadronow No nie całkiem, bo z kolei jak się jedzie w drugą stronę, to wagon jest na końcu i wszystko się wyrównuje :-D
już oceniałe(a)ś
11
1
@siwywaldi Żal ci ściska że cię nie stać czy co?
już oceniałe(a)ś
0
1
@siwywaldi ja sprawdziłem - wyszło mi, że II klasą jadę tak samo szybko ale taniej
już oceniałe(a)ś
0
1
@siwywaldi Z jedną poprawką, g... z glansem to "C.K. Dezerterzy" a nie "Przygody dobrego wojaka Szwejka". Gdzieś grają...
już oceniałe(a)ś
2
0
Podano wafelek, WAFELEK! a nie wafelka! Biernik: wafelek, Dopełniacz: wafelka.
@annafreesprit Podano obiad....podano kolację...podano rybę....podano zupę....podano mięso...podano kanapkę....????
już oceniałe(a)ś
2
1
@annafreesprit Nie podano wafelka...nie podano zupy...nie podano mięsa...nie podano kolacji...???
już oceniałe(a)ś
3
0
Alle tu są upierdliwi goście. Już zapomnieli, albo ich na świecie nie było kiedy w mroźną zimę w latach 80 jechało się na święta z Wawy do Piły w harmonijce pomiędzy wagonami ! Pewnie , można by i TGV kupić ale to Pendolino i Dart są OK.
już oceniałe(a)ś
5
0
cyt. ,,Niektóre potrawy osobom podróżującym z Krakowa Głównego do Warszawy Centralnej podano 10 minut przed dotarciem na miejsce. Mimo tego, całość oceniam dobrze." LOOL No a jak to panu dziennikarzowi podano by obiad 10 minut przed wysiadką to też pewnie oceniłby całość dobrze. Już to widzę :D Ale co tam, to kogoś innego wrobiono a nie mnie, więc wszystko cool ;P
już oceniałe(a)ś
8
3
no tak, zniżki na kartę dużej rodziny. To kup waść w jednej transakcji bilet dla rodziców i czwórki dzieci z różnymi zniżkami
@pjok Już dwójka dzieci z różnymi zniżkami nie mieści się w systemie.....
już oceniałe(a)ś
5
0
@kama29 Na razie system IC nie ogarnia ani różnych zniżek w jednej transakcji ani przesiadek. Podobno jeszcze w tym roku ma być lepiej;-)
już oceniałe(a)ś
2
0
Powiem tak.... Jechałem wielokrotnie zarówno 1. jak i 2. klasą. Moim zdaniem różnica w jakości tudzież komforcie warta jest maksymalnie 30-50 zł. PS. Tak na marginesie, to w tym całym pendolino śmieszną rzeczą jest to, że NIE ma w nim WiFi (!) Ani w 1. ani w 2. klasie. To już nawet linie autobusowe wyposażają swoje autokary w ten cud techniki. Niesamowite, że ktoś przeoczył ten cud techniki przy konstruowaniu specyfikacji zamówienia. Aaa i jeszcze jedno, te jednonożne stoliki w Warsie na wielu odcinkach tak się telepią i wpadają w takie wibracje, że zlatują z nich kubki, sztućce, talerze !
@perkis1234 żenujące jest to, że pociąg który niby jest super-hiper-najlepszym produktem PKP IC nie ma normalnego członu barowego, z miejscami siedzącymi w WARSIE tylko jakieś stojaki jak w przydworcowej budce z kawą lub hot-dogami..
już oceniałe(a)ś
2
2
@desperez Jechałeś? Twoja wypowiedź świadczy o tym, że jednak nie miałeś okazji.
już oceniałe(a)ś
0
1
@perkis1234 Ja nie widzę problemu w braku WiFi, bo WiFi i tak nic Ci nie da jeśli pociąg generalnie jedzie przez obszary bez zasięgu.
już oceniałe(a)ś
0
2
Kolejna reklama... Dużo wam płacą za te reklamy? Będziecie dalej reklamować PolskiegoBusa po dzisiejszym wypadku?? Chyba tak.. coś czuję, że pojawią się za kilka dni jakieś artykuły żeby poprawić "dobre" imię przewoźnika. Czy 2 linię metra w Warszawie też będziecie tu reklamować???? Tam też mało ludzi z tego korzysta.
już oceniałe(a)ś
11
9
Przede wszystkim nie ma PRZEDZIAŁÓW! Jakbym chciał jechać autobusem, pojechałbym autobusem. Powinien być WYBÓR! Połowa przedziały połowa stodoły.
@kaes Zawsze jeżdżę wagonami z przedziałami, dlatego do tego czegoś nie wsiądę.
już oceniałe(a)ś
0
1