Komentarze
Gdzie wagony ciszy? Obiecywano i nadal nie ma. A chamstwo coraz bardziej porażające, nie da się spokojnie przejechać pociągiem, bo kretyństwo ględzi godzinami, jeden skończy, drugi zaczyna. To normalne nie jest. Czy PKP zacznie chronić pasażerów przed chamstwem?
@nienietak6 Przecież to niemożliwe. Jak chamstwo ma ciebie chronić przed chamstwem? Przecież PKP jest teraz w rękach PiS.
już oceniałe(a)ś
7
17
@halfl-itra gupi komentarz.. mimo że życzę pisowi niebytu, to takie komentarze mnie smucą. zero refleksji, zero rozumu.
już oceniałe(a)ś
7
9
@nienietak6 Uważasz, komunikowanie się między ludźmi jest jak najbardziej naturalnym stanem. Ważne żeby nie odbywało się kosztem innych. Samo ględzenie nie jest złe. Złe jeśli jest za głośne, zawiera przekleństwa itd Wagony ciszy są potrzebne jak najbardziej Czasem w porannych pociągach trzeba odespać wczesna pobudkę. Nie jesteś socjopatą?
już oceniałe(a)ś
7
11
@mordin_solus Smucić to powinno cię wielokrotne bezczelne i wręcz ostentacyjne łamanie przez PiS i Dudę najwyższego prawa w Polsce czyli Konstytucji. Smucić powinna cię władza, która w ten sposób odebrała sobie legitymację do rządzenia i ma otwartą drogę do tworzenia antywolnościowego przęstępczego prawa i zresztą już to robi. I to nie jest chamstwo, to jest superchamstwo, ale to ciebie oczywiście nie smuci.
już oceniałe(a)ś
8
14
@halfl-itra Ryba psuje się od głowy. Skoro parlament, rząd, prezydent nie liczą się z nikim i niczym, to Kowalska z Nowakiem czują się rozgrzeszeni.
już oceniałe(a)ś
2
0
@halfl-itra Ośmiorniczki się skończyły? czy może zwolnienie z pracy? na szczęście zła karma wraca do człowieka
już oceniałe(a)ś
4
3
@kocur7575 Widzę, że masz problemy. Może umyjesz moje porsche? Dobrze zapłacę.
już oceniałe(a)ś
3
7
Dlaczego używane od miesiąca pociągi wyglądają, jakby od roku nie były myte?
Właśnie, mogli by ruszyć 4 litery i chociaż raz na miesiąc je wymyć !!!
już oceniałe(a)ś
1
0
@johanna_haase Stadler maluje swoje wyroby specjalną farbą przyciągającą brud.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nowe pociągi cieszą, ale widać na wszystkich publikowanych ostatnio zdjęciach składów Stadlera, Pesy czy Alstomu, że na myjnie na stacjach postojowych już nie starczyło...
@tmeu Dokladnie tak. Nowe sie kupuje tylko niezbyt szanuje. I tak jest z wszystkim. Zbuduja za iles mln kladke + windy to szkoda kilku tys. na monitoring i obsluge serwisowa
już oceniałe(a)ś
7
2
Tylko kibolom im nie podstawiajcie na mecze. Dla nich odpowiednie będą wagony towarowe.
@saintjustintimberlake O, to to. Węglarki najlepiej.
już oceniałe(a)ś
19
16
@saintjustintimberlake No i patrzcie ile negatywnych ocen pod Waszymi komentarzami, pomimo tego, że większość społeczeństwa poparła by takie hasła... Jak widać środowisko kibydła jest nieźle zorganizowane i zmotywowane. Żebyśmy nie obudzili się kiedyś w kraju rządzonym przez tą hołotę.
już oceniałe(a)ś
7
0
z tym wygodne to niekoniecznie - proponuję poszukać miejsca przy oknie, gdzie wieszak na kurtki jest przy głowie i powiesić tam dwie kurtki - powodzenia z wygodnym siedzeniem... drugi idiotyzm to śmietnik - przy stolikach żeby otworzyć kosz trzeba rozłożyć obydwa skrzydła stolika (polecam zdjęcie nr 5 w galerii doskonale to obrazujące, dla porównania Darty i Pendolino mają to inteligentniej rozwiązane)... O zasięgu operatora też można często zapomnieć - puszka taka sama jak pendolino. W wigilię jechałem pociągiem któremu zdążyło się już rozwalić siedzenie - latało w tył i w przód. Wajcha do drzwi do toalety to też nieporozumienie. Sam się z nią szarpałem, a słyszałem jak inni mają podobne problemy żeby wyjść.
już oceniałe(a)ś
2
0
Wzorem kolei niemieckich należy zabronić rozmów telefonicznych w przedziale pasażerskim!
już oceniałe(a)ś
16
14
ja tam wolę tradycyjne wagony z przedziałami. Jak jest luźno można wyciagnac nogi, pochodzic po korytarzu
@lokus Witamy "pasendzyra" starej daty ! Kwiat podróżujących koleją to osoby ze ściągniętym obuwiem a w wersji hard ze skarpetami wyłożonymi na miejscu siedzącym naprzeciw.... Masakra ! Może w XXII wieku w końcu zmieni się ta plebejska mentalność
już oceniałe(a)ś
0
0
3h15min do Bydgoszczy?
już oceniałe(a)ś
1
0