Więcej
  Komentarze
  "Jaram się aborcją" - na pierwszym zdjęciu zdanie na koszulce uczetniczki budzi moją niezgodę. Aborcja nie jest zabawą. Przypomina mi to hasło z WO "Aborcja jest ok". Aborcja ma być wyborem, a nie "jaraniem się". Nie róbmy sobie żartów z poważnych kwestii.
  @Magda W
  dżem jest niezły, trzeba przyznać...
  oraz - wbrew pozorom - "jesteś przeciw...FY" - to na pewno jest nawiązanie do skeczu "Liwko, Liwko, skocz po piwko..." - może ktoś jeszcze pamięta...
  ale oczywiście najbardziej urzekające to "ręce precz od naszych macic" - widzę
  to jako tatuaż u każdej zmyślnej zwolenniczki i te miny personelu tuż przed zabiegiem...bezcenne!

  za lekko? no cóż, to przecież już dawno jest groteska...
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  Domaganie się rzetelnej edukacji seksualnej i dostępu do taniej, bezpiecznej antykoncepcji byłoby oczywiście mniej widowiskowe... Kto by tam sie zajmował takimi, excusez le mot, duperelami, skoro można się "jarać aborcją" albo rzucić hasłem "Sport. Aborcja. Antyfaszyzm" (?!...) Takie postawienie sprawy to droga do nikąd i bardziej chyba szkodzi niż pomaga sprawie, o którą chodzi. Bo to Dzień Bezpiecznej Aborcji. A nie Radosnej i Ostentacyjnej.
  Nb na większości zdjęć jedna i ta sama pani wyraźnie upojona swoją bezkompromisowwością i medialnością.
  już oceniałe(a)ś
  8
  4
  Widziałem kiedyś taki rysunek: dwa odrażające butche skaczą z radości na wieść, że jednej z nich udało się zapłodnić in vitro. Powód tej radości? Nareszcie będzie mogła zafundować sobie aborcję! To jest ten sam poziom, jaki prezentuje roześmiana aktywistka, która "jara się" aborcją.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  wśród zagorzałych przeciwników nie zabrakło Schetyny i Kidawy?
  już oceniałe(a)ś
  1
  4