Tradycyjnie 11 listopada ulicami Warszawy przechodzi Marsz Niepodległości. Niestety po raz kolejny wydarzenie zostało zakłócone przez atakujących policję chuliganów. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo z tego wydarzenia - artykuł jest stale aktualizowany.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Debile. Tyle w temacie.
  już oceniałe(a)ś
  13
  8
  Jak ta wygladaja polscy patrioci to biednas Polsko .........oj biednas.....
  @aurita Oj, jeśli to są polscy patrioci to ja jestem królem Konga :) Żule i bandyterka, ot tyle.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  tłuszcza...Ot, święto niepodległości! Omijać toto wielkim łukiem!
  już oceniałe(a)ś
  10
  7
  Coroczny wentyl bezpieczeństwa. A teraz wyobraźcie sobie taką zorganizowaną grupę z przywódcą, w marszu na KPRM
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy to nie plagiat klipu - reklamy Premier Pani Ewy Kopacz, Panie Jarosławie Kaczyński Prezesie PiS? Czy Pan sobie tego nie uświadamia? Musi, skoro w klipie o tym gada, że Pani Kopacz zamknęła drzwi... A jeśli chodzi o zdrowie, zapraszam do życia w zgodzie, spokoju, radości i zadowoleniu. Naprawdę nie będzie wtedy trzeba szukać lekarza. Nic tak nie zapewnia doskonałego zdrowie jak życie w ruchu, miłości, harmonii i zadowoleniu, życie bez stresu i dobre odżywianie. A na chleb chyba Panu I Pana towarzyszom nie brakuje? I chyba głodny spać się nie kladzie. A i resztę życia - kogo jak kogo, ale Pana było stać odłożyć pokaźną sumkę. Czy jeszcze Panu mało? Niech Pan pomyśli o tych, co skazał ich na nędzną emeryturę? Gdyby nie Pana "przystawki" to emeryci nie otrzymaliby nawet żadnej waloryzacji. Zamiast zwaloryzować im renty i emerytury do takiej kwoty, aby mogli godnie żyć. A wtedy miał Pan taką szansę zatroszczyć się o najuboższych. Ale czy nie nazywa ich Pan i Pańscy towarzysze <<dziadami>>? I do tego teraz Pan znowu dąży? By z ludzi zrobić jeszcze gorszych <<dziadów>>? Jaki ma Pan program dla Polski? Nie czytałam nigdzie? Nawet w ramach kampanii wyborczej do samorządów. A propos samorządów, za Pana dwuletnich rządów, Pańscy wybrańcy w PiS, byli - dziwne - ale przez dwa lata nie do uchwycenia. Ciągle byli na jakichś konferencjach, chociaż mieli swoje biura poselskie w miastach i miasteczkach i je utrzymywali, czyli liczyli sobie jako ponoszone z tego tytułu koszty. Po co? Po co to mydlenie ludziom oczu? Czuliście się jak baronowie pośród biednej reszty Polski i Polaków, czyli jak baronowie pośród dziadów? Przypomina to historię wieków pańszczyźnianych. Czy do tych wieków chce Pan na siłę powrócić? Śni się Panu po nocach średniowiecze? Reasumując powiem tak: Choć nie jestem mściwa i gardzę mściwością i tym podobnym postępowaniem innych ludzi, jednak zapewniam Pana Matka - Natura obdarzyła mnie dobrą pamięcią, więc proszę się nie dziwić,że z Pańskich rządów pamiętam nawet detale. Mogłaby wymieniać jeszcze wiele takich podobnych, jak oszukał PiS ludzi najuboższych, dzięki którym Pańska partia raz wygrała. I to jest bardzo smutne. Dziś uświadomieni ludzie nie powtarzają drugi raz tych samych błędów... A młodzi? Młodzi też potrafią z tego wyciągać właściwe wnioski...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Marsz, no tak. Ale niepodległości ? Chyba, że nie-podległości rozumowi i przyzwoitości.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale czt tęcz jeszcze stoi? Widać ja z ronda Waszyngtona? Oślepiająca czerwień rakiet, bomby rozdzierające powietrze Dowodziły przez całą noc, że nasza tęcza ciągle tam trwa. Refren: O, powiedz, czy jeszcze Pasiasta tęcza się wypina Ponad krajem zniewolonych, ojczyzną dzielnych lemingów?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A DLACZEGO !! POLSKA MOLDZIERZ nie powiesila ! Ani jednego ZOMMO ! ANI ! ORMOWCA nie mowiac już o KONFIDENTACH !! OJ CIENKO ! A dlaczego ani jeden PLATNY ZDRAJCA i PACHOL RASIJI nie ZGINAL ??
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  `