Stołeczna policja apeluje o dużą rozwagę przy używaniu petard i fajerwerków. Niewłaściwe zachowanie może skutkować odpowiedzialnością karną.
- Rozumiem potrzebę zabawy i uczczenia nadejścia Nowego Roku. Nakłaniałbym jednak do poszukiwania innej formy widowiska - pisze w felietonie Michał Wybieralski.
Witający Nowy Rok na wielkiej imprezie pod gołym niebem koło Stadionu Narodowego mogą liczyć na dodatkowe kursy i linie komunikacji miejskiej. Metro będzie jeździło całą noc. Oto szczegółowy plan dojazdów
O północy szykuje się najbardziej spektakularny pokaz sztucznych ogni w Polsce, który rozpoczną efekty laserowe.
Jest nowa hipoteza w sprawie dwóch zaginionych nastolatków spod Siedlec. Podobno ktoś widział podobnych do nich chłopców w pociągu.
W ostatnie dni roku zima nie odpuści. W sylwestrową noc nie zapomnijcie o czapkach i rękawiczkach.
Hey, Artur Rojek, Budka Suflera oraz Jason Derulo i Dash Berlin zagrają w sylwestra na błoniach Stadionu Narodowego. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe selfie, które trafią na ekrany przy scenie.
- 1 stycznia 2000 roku tworzyliśmy fikcyjne wydanie ?Gazety", by sprawdzić, czy gdzieś na produkcyjnym szlaku nie zagnieździł się brzydki robal - pisze w felietonie Maciej Nowak, krytyk teatralny i kulinarny, smakosz.
Z okazji zbliżającego się jubileuszu 10-lecia Szybkiej Kolei Miejskiej ZTM przygotował okolicznościowy wzór karty miejskiej.
Skład Kolei Mazowieckich śmiertelnie potrącił przechodzącego przez tory w Celestynowie. Ruch pociągów został tam wstrzymany na kilka godzin. Ze sporym opóźnieniem kursowały też składy SKM do Otwocka.
Udało się wreszcie otworzyć długo oczekiwaną wystawę stałą Muzeum Historii Żydów Polskich. To bez wątpienia główne wydarzenie muzealne mijającego roku w Warszawie.
Powrót z sylwestrowej zabawy można zarezerwować wcześniej. Taksówkarze zapewniają, że wolnych terminów nie zabraknie.
Dziś wieczorem zostanie otwarta ostatnia estakada na skrzyżowaniu Trasy Łazienkowskiej z Wisłostradą. Kierowcy jadący od strony Wilanowa znowu będą mogli skręcać w kierunku centrum i Ochoty. Tym samym po odbudowie gotowe są już wszystkie zjazdy i...
Jak spędzić sylwestrowy wieczór, a jak się przed nim delikatnie rozgrzać? Poleca Łukasz Kamiński [KULTURA NA WIECZÓR].
Czyżby okołoświąteczne rozprężenie dyscypliny w szeregach stołecznej policji? W ciągu czterech dni doszło do trzech zdarzeń, które nie powinny mieć miejsca.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.