Czytaj teraz
Komentarze
Adaptacja budynku przy Krakowskim przeciąga się bo remontują "bez kantów:" ;-)
już oceniałe(a)ś
0
0
Inwestycje na prawej stronie Wisly?? Oj w zyciu!!! Wlasnie tak rozwija sie rownomiernie miasto... wszyscy musza przeprawic sie rano na lewa strone a po poludniu tkwia w tloku i korkach wracajac na Prage... to samo autobusy i od nie dawna metro.... :) nawet gdyby Hanka postawila nawet 5 nowych mostow i tak wszystkie beda ciagle zakorkowane a komunikacja miejska niewydolna.
już oceniałe(a)ś
0
0
ad 4/20 „... docelowo ma powstać trzy biurowce...” Ma powstać jeden biurowiec, ma powstać pięć lub więcej biurowców, ale mają powstać dwa, trzy, cztery biurowce. Także dwadzieścia dwa, trzy, cztery itd. Polski język trudny jest ;-)
@korektor11 Niestety już od dłuższego czasu widać, że jakość materiałów jest marna. Nawet autorzy chyba nie czytają swojego tekstu po napisaniu, bo pewnie by wychwycili te błędy. A z zatrudniania korektorów to już chyba dawno zrezygnowano...
już oceniałe(a)ś
0
0
@ches-ter70 oczywiście , że nie czytają.. za komuny był dowcip jak to na budowie robotnicy latają z pustymi taczkami.. "panie tu taki zapie... że nie ma czasu załadować".. dziś nie musi byc kompetentnie, wyczerpująco i profesjonalnie.. dzisiaj rządzi harmonogram.. o przepraszam, skedziul.
już oceniałe(a)ś
0
0
@steffon Wiecej kosciolow, no nie?
już oceniałe(a)ś
0
0
Inwestor podkreśla, że biurowce West Station mają bezpośrednie połączenie z dworcem, co sprawia, że dojazd do pracy koleją może być alternatywą dla dojazdu samochodem Genialne!! gdyby trzeba bylo wyjsc na ulice I zrobic 100 m na piechote to juz nie to damo..
już oceniałe(a)ś
0
0
Polna Corner :( Co za paskudna nazwa. A nie lepiej byłoby nazwać ten budynek "Róg Polnej"? Jakoś tak wdzięczniej brzmi...
@Agata Stępień I jeszcze może chcesz w kalendarzu termin na obiad znaleźć zamiast nowocześnie "zaschedulować lunch"?
już oceniałe(a)ś
0
0
Ciekawe kiedy zostanie rozwiązany problem dojazdu na Służewiec, bo tam za chwilę biurowce będzie się burzyć a nie budować. I tyle zostanie po unikalnej dzielnicy biurowej!
już oceniałe(a)ś
0
0
wincej biurwy!
@stefffon było się uczyć.. też byś w klimatyzowanym pracował.
już oceniałe(a)ś
0
0