Więcej
  Komentarze
  Trochę przypadkowa zbieranina zdjęć z różnych epok z równie przypadkowymi opisami... ale i tak łza się w oku kręci na widok niektórych z nich.
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Szanowni redaktorzy, to nie są zagadki dla mieszkańca Warszawy. To moje miejsce na ziemi od 66 lat, dla mnie kłopotów nie było, poza pawilonami na ul. Bruna. Wysilcie się bardziej.
  @zuzula
  Ojtam, ojtam. Placu Krasińskich nie rozpoznałem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Na jednym ze zdjęć widać samochód Trabant 500 (w tunelu). Nasz pierwszy samochód w rodzinie, rocznik 1962, ojciec sprzedał go nie bez żalu dopiero w 1975. Fajny był, biało-popielaty.
  "Wyciągał" ok. 100 km/h.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Fajne zdjęcia, można powspominać. Ale niby dlaczego mielibyśmy nienawdzić Felka Dzierżyńskiego? W końcu żaden Polak nie wymordował tylu bolszewików co on i jego organizacja!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  A moze by ktos z redakcji wzial aparat i zrobil zdjecia DOKLADNIE z tego samego miejsca i pod takim samym katem, zeby mozna je bylo na siebie nalozyc i zobaczyc jak sie zmienilo?
  @zbychuk
  Robiłem takie porównania, np:
  youtu.be/A6T791jF4OI
  youtu.be/aC85dE9PfqQ
  youtu.be/3bpJPclPK2A
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Aż musiałem sprawdzić: zdjęcie 6, owszem, nominalnie Jelcz, ale zapytany przechodzień niewątpliwie określiłby go jako Berliet'a.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Zdjęcie nr 32, były kiedyś piękne drzewa przy Marszałkowskiej, ech
  @skor

  Włoska lipa. Szybko rośnie, po 30 latach zamienia się w próchno. Obok barszczu Sosnowskiego jeden z najgłupszych pomysłów komuny.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  nie da się napisać pod zdjęciami, gdzie dokładnie to jest? Czy jako czytelnik mam rzeczywiście szukać odpowiedzi po internecie?
  już oceniałe(a)ś
  9
  4