Pracowity wtorek kandydatów na prezydenta Warszawy. Trzaskowski na konferencji z ministrem sportu zapowiedział wsparcie amatorskich lig, Biejat przedstawiła wiceprezydentkę, Bocheński rzucił serię obietnic mieszkaniowych, a Wipler zaplanował huczną konwencję Konfederacji.

To już ostatnie dni kampanii wyborczej. Wybory samorządowe już w tę niedzielę, 7 kwietnia. Kampania przycichła na święta wielkanocne, bo w tym okresie polityka schodzi na drugi plan. We wtorek, 2 kwietnia kandydaci na prezydenta Warszawy ze zdwojoną siłą rzucili się organizować konferencje.

Magdalena Biejat prezentuje kolejną wiceprezydentkę

Magdalena Biejat, która startuje w wyścigu po stołeczną prezydenturę jako reprezentantka lewicy i aktywistów miejskich, na konferencji przed ratuszem na pl. Bankowym przedstawiła Martynę Jałoszyńską jako swoją kandydatkę na wiceprezydentkę, która zajęłaby się współpracą z organizacjami pozarządowymi

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Paula Skalnicka poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Biejat . Bocheński banialuki do kwadratu . Wipler .. och wspaniała reklama dla Trzaskowskiego ,czysta Wisła . . Przynajmniej szczerze ?tyko potem przyjdie patologia religijna
  @Zibi5618
  Wipler z parti pieskożerców nie ma żadnych szans. Po przegranych wyborach, Wipler wroci do''katastrofy ekologicznej Trzaskowskiego i zatrutej Wiśle''
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Nie zdziwię się jak ludzie zleją te wybory bo poziom głupot wygadywanych przez wszystkich kandydatów jest kosmiczny. Przoduje Widzew z korwinem (ale to akurat nikogo nie dziwi że to dziadzisko co otworzy gębę to żenuje) ale i Biejat daje do pieca z mieszkaniami na Marszałkowskiej rozdawanymi tramwajarzom a teraz z mikrobasenem na Wiśle. A idźcie wy wszyscy w pi...... !!!!!
  już oceniałe(a)ś
  11
  3
  Poproszę o całą trasę tramwajową od Woli (Kasprzaka) poprzez dworzec Warszawa Zachodnia, Ochotę, Mokotów do Wilanowa.
  Tramwaj tylko na ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku ma mizerne znaczenie dla Ochoty i obsługi dworca.
  A zapowiadane ukończenie gdzieś w latach 2032+ czyli 10 lat po rozpoczęciu to smutna rzeczywistość.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Żeby tylko Wipler po tej hucznej konwencji znowu się nie porzygał.
  @Vito(ld)60
  wolę rzygającego Wiplera od polityka chodzącego na pasku lobbystów
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Obecni urzędnicy nie potrafią wymienić kilku piecyk na Pradze. A tutaj festiwal obietnic.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  No właśnie, Trzaskowski inwestować w sport potrafi tylko na lewym brzegu Wisły, a ośrodek Namysłowska czeka od 2016 roku, mimo że mówi też, że miasto inwestuje w baseny. xDDDD
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dajcie spokój z tym kitem wciskanym bez mydła. Wystarczy wspomnieć obiecanki z zeszłych wyborów, np. mapki linii tramwajowych rysowanych palcem po mapie i obiecanych przez Trzaskowskiego do roku 2023 (a linia na Gocław to w ogóle miała być już w budowie w trakcie poprzedniej kampanii).

  Warto też zestawić dokonania naszych wspaniałych wiceprezydentów z nadania KO, a każdy z nich to dramat (od szaliczkowego i serii stop w transporcie i inwestycjach po katastrofy w kulturze jak Strzępka w Dramatycznym, likwidacja sceny na Woli) czy zdrowiu).

  Z drugiej strony jest jeszcze zabawniej. Bocheński nawet nie ma serca udawać, że zna to miasto, ma jakiekolwiek pojęcie co tam mówi i że mu zależy. Kaczyński mógłby już doprawdy pójść na całość i wystawić tu konia czy kota.

  Biejat i pomysł z blokami mieszkanek socjalnych przymetrze Świętokrzyska dla chyba aktywistów czy innych krewnych królika to też był odlot. A Konfederosja to już nawet nie żart.

  Te wybory cieszą tylko fanatycznych wyznawców Platformy i Kaczyńskiego, bo fanatykom fatalna jakość nominatów partii nie przeszkadza.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  Uwielbiam ten pomysł z basenem w Wiśle. Pod warunkiem, że Biejat i Mencwel będą razem skakać na główkę w lecie kiedy poziom wody w Wiśle sięga 20 cm. Czasem nawet 40, czyli do kolan. Powodzenia! Bwahaha. .
  już oceniałe(a)ś
  0
  1