Więcej
  Komentarze
  Szkoda tylko, że powstaje bez udziału urbanistów i przeto wygląda, jak skrzyżowanie Jekaterymburga z Pekinem.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Smutne że takie zdjęcia wrzucacie jako waszego fotoreportera. Pamiętam że kilkanaście lat temu mieliście świetne zdjęcia, pracowali u was naprawdę świetni fotografowie, wtedy zaczynałem się uczyć fotografii i się od nich uczyłem w pewnym sensie. To co jest w tej galerii mogła by zrobić pijana małpa.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Sowiecka urbanistyka.
  Tam gdzie się buduje wieżowce ziemia jest droga i nie marnuje się przestrzeni ani na wielkie ronda, ani na 2 x 4 pasy ruchu, ani tym bardziej na szerokie pasy dzielące między jezdniami.
  Tam już jest tramwaj, jest/będzie metro, ale na powierzchni nie ma odpowiednika Square Mile tylko MIBC.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  A zdjęcia z dachu Warsaw Spire sprzed 2,5 roku można obejrzeć tutaj ------> flic.kr/s/aHskbLnzsD
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Koszmarne to rondo - ,4 pasy ruchu w jednym kierunku. Tylko debil moze cos takiego zrobic a Warszawiacy jak stado baranow daja sie ciagac zamiast dzialac
  @tatarak99
  Rondo powstało za czasów komuny. Jak teraz niby mają "działać" warszawiacy?
  Tępa propagitka przedwyborcza...
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  @kpmrl
  Dekomunizacja ronda i go przebudowac?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @reappearance_lax
  No przecież :-) Wystarczy zdekomunizować Daszyńskiego (chyba nawet PiS by się zdziwił takim pomysłem; w końcu pisali o nim jako o człowieku zasłużonym "w dzieło odzyskania przez Polskę Niepodległości") - wiadomo przecież powszechnie, że wszystko co zdekomunizowane działa lepiej.
  Oczywiście rondo jest pamiątką radzieckiej urbanistyki i nie twierdzę, że w dzisiejszej formie ma sens, ale komentarz w stylu "Warszawiacy jak stado baranow daja sie ciagac" zakłada, że mieszkańcy mieli coś do powiedzenia kiedy rondo powstawało...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0