Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czytając te komentarze mam wrażenie,że w Polsce nie ma już normalnych ludzi. Wszystko źle. Nie jest ważne dla nich,że Warszawa pięknieje,że wygląda jak wielka metropolia. To źle,tamto źle. To mało światła, to za wysoko kamera. Jesteście po prostu źli do cna. Nie jest w stanie was cokolwiek zadowolić tylko, aby dosr... komuś. I tacy jesteście /ja nie, bo nie jestem z tego sortu, ani z PiS-u/ postrzegani na zewnątrz kraju. Wstyd.
  już oceniałe(a)ś
  20
  1
  Zawodowy fotograf (?!) nie potrafiący utrzymać pionu w zdjęciach? Każda kolejna fotografia z elementarnymi błędami, o kompozycji się nawet nie zająkując. Jest mnóstwo pasjonatów robiących lepsze zdjęcia, o co tu chodzi?
  już oceniałe(a)ś
  26
  18
  Hejterzy znudzeni świętami wypełzli i komentują.. ;-))
  już oceniałe(a)ś
  14
  8
  Zdjęcie 11. Miałem okazję spać kiedyś w widocznym hotelu Novotel (dawniej Forum o ile mnie pamięć nie myli) i pokój na 27. piętrze wydawał mi się bardzo wysoko. Sam hotel ma 31 pięter. Z tego zdjęcia wygląda jak jakaś miniaturka, nawet w porównaniu do PKiN.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  Miejmy nadzieje ze to wkrotce bedzie wielki plac budowy. Na razie parking i poruta.
  już oceniałe(a)ś
  5
  7
  żadna rewelacja te zdjęcia.............
  już oceniałe(a)ś
  13
  16
  O widzę autor odkrył HDR! Wyjątkowo bezmyślne i w swojej skali irytujące. Z przykrośią stwierdzam, że fotografów macie w Gazecie tak samo dobrych jak dziennikarzy.
  już oceniałe(a)ś
  12
  15
  Pogoda chyba nie dopisała... Powinienem zaprosić do siebie, a nie wszędzie mam dostęp...
  już oceniałe(a)ś
  0
  4