Więcej
  Komentarze
  Zdjęcie wywołane z kliszy włożonej odwrotnie - stąd CD lustrzany.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  Na parapecie stoi kobieta i myje na zewnątrz lufcik. Kobieta myje oberluft. Lufcik sąsiadował z parapetem i był ok. dwukrotnie mniejszy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  to nie żadne przejście podziemne, tylko zejście na perony Dworca Śródmieście
  @klm747 A więc zdjęcie wykonano najwcześniej w 1966r.!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @korektor11 za wikipedią: "W latach 1955 ukończono budowę dwóch pawilonów wejściowych do nowego stałego dworca według projektu architektów Arseniusza Romanowicza i Piotra Szymaniaka. Wybudowano także część podziemną w stanie surowym, opartą na murach podziemnej części dworca Warszawa Główna."
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @klm747 Nie byłbym pewien czy to zejście na perony Dworca Śródmieście. Według mnie to zejście na perony Dworca Warszawa Centralna. Schodziło się po drewnianych schodach na poziom dzisiejszych peronów i w zimie można było sobie nogi połamać. A pociągi nie były podmiejskie, tylko jak najbardziej dalekobieżne. Najśmieszniejszy był napis na ścianach tunelu - "Nie damy broni atomowej odwetowcom z Bonn!" Wejście do dworca centralnego znajduje się po prawej stronie poza kadrem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Piękne zdjęcia Warszawy z przed lat
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bracką do pl. Trzech Krzyży, alejami Ujazdowskimi i potem w dół Górnośląską do zajezdni na Łazienkowskiej. a nie Al.Ujazdowskimi do Bagateli i Pl.Unii Lubelskiej?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego akordeon stoi do góry nogami ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  4