Więcej
  Komentarze
  Trasy świetne. Ale niekoniecznie dziś, nie każdy wytrzyma.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z tegorocznej wyprawy szlakiem Green Velo od Elbląga do Janowa Podlaskiego: rowerykiem wordpress com
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Kolejny poradnik dla lewaków!? A gdzie informacja o leżaczkach latte i podwózkach dla zmęczonych pedalarzy!?
  już oceniałe(a)ś
  0
  4
  I jeszcze nauczyć rowerzystów zasad poruszania się po drogach publicznych. Wczoraj o mało nie potrąciłem jakiegoś pedalarza, jak skręcałem w prawo - UWAGA miałem włączony kierunkowskaz. A co debil rowerowy zrobił? Pchał się w prawo też przy krawężniku, a wiadomo, że jak się skręca w prawo, to się patrzy w lewo czy można jechać, a nie czy jakiś idiota na rowerku się wpycha. Na szczęście mam tzw "oczy na około głowy" i go zauważyłem w ostatniej chwili. A może właśnie niepotrzebnie i by się k..s czegoś nauczył. Dać jeszcze więcej praw rowerzystom, a co ;-)
  @Gość: Bogusław Rdzanek Ty też nie jesteś idealny, bo jak się skręca w prawo, to powinno się zbliżyć maksymalnie do prawej krawędzi, a ty pewnie jak większość niedzielnych niedorajd (jadących przy osi jezdni) zbliżyłeś się do lewej części jezdni. Ty nawet nie wiesz, że tak powinno się robić.. Na pustej drodze po lewym pasie też pewnie jeździsz.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Pojeździć na rowerze to fajna rzecz, ale dlaczego za cudze pieniądze?? Ilość i koszty budowanych ścieżek rowerowych przekraczają granice rozsądku. Na pewno zgodzi się z tym każdy, kto z cudzych pieniędzy w ten sposób nie korzysta. Prawda :) ?
  @nada83 pewnie, lepiej zasmródź to miasto i okolice swoim kaszlakiem zakupionym od niemieckiej, niepalącej emerytki słoju ...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @nada83 Jaka jest wg ciebie granica rozsądku? Koszty infrastruktury rowerowej (razem ze stojakami itp.) za ostatnie 10 lat wynoszą ok. 0,5% kosztów dróg. Rośnie, owszem, w 2014 dobiło do 1%. To znaczy 5-10 lat temu było niemal zero. Na rowerach jeździ ok. 2% warszawiaków. I czemu mówisz, że to cudze pieniądze?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @nada83 Z drogami to samo, bo dlaczego ktoś nawet nie posiadający samochodu ma się dorzucać do interesu kierowców? Nie łudź się, że podatki z benzyny idą na budowę dróg. One co najwyżej pokrywają koszty wypadków.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0