Komentarze
Wskazania tego barometru są tak samo pewne, jak przedwyborcze badania opinii publicznej o przygniatającym zwycięstwie Komorowskiego i siły przewodniej. Nie znam przypadku, aby ktoś zamówił badania beż zamówionego pozytywnego wyniku lub je ogłosił, gdy wyszła z nich kicha. Pozostaje tylko życzyć HGW i jej dworowi dobrego samopoczucia, aż do referendum.
@benia_k robili je w bufecie
już oceniałe(a)ś
5
4
Bardzo źle oceniam Hannę Gronkiewicz-Waltz. Za systematyczne tolerowanie działalności grupy oszołomów, którzy zwężają ulice (Świętokrzyska!) , zamurowują przejścia podziemne i wyłączają z ruchu ważne fragmenty komunikacyjne. Za "strefy 30 km/h". Nie warto już przypominać opłat za użytkowanie wieczyste gruntów i zwracanie kombinatorom obiektów miejskich.
@wlodzimierz.iliycz Włodek nie pier.....!!!
już oceniałe(a)ś
7
7
@wlodzimierz.iliycz Masz waść rację. Zamiast mózgów mają rowery i 'masę krytyczną'. Takie warszawskie obijanie się od ściany do ściany. Nic z umiarem i rozsądkiem. Nawet II linię metra spieprzyli nasi fachowcy z od Gronkowca.. Już do remontu.
już oceniałe(a)ś
7
6
Sponsorowane brednie gw w ramach ocieplania wizerunku kobiety, którą warszawiacy chcieli odwołać w referendum.
@balcerek_jozef a ciebie kto tutaj sponsoruje? spadaj na gnioty rydzyka, Gazeta jest dla inteligentów
już oceniałe(a)ś
9
7
@3-kuleczka Dla "mlotyh wkrzatalconych z wiegih miazd"? To już było... Raczej dla elektoratu: fakt.pl/polityka/komorowski-wygral-w-wiezieniach-duda-przegral-za-kratami,artykuly,547689.html
już oceniałe(a)ś
7
5
@balcerek_jozef Co burku mocherze, nie ugryziecie Hanki,capy dojone przez rydzola
już oceniałe(a)ś
4
9
@verdura2763 "mowa miłości" według elektoratu hgw :-)
już oceniałe(a)ś
7
5
@balcerek_jozef goowno prawda, nie kłam. Nie warszawiacy, tylko niektórzy może i chcieli, ale dostali od nas zasłużone kopy w d.upska.
już oceniałe(a)ś
5
2
@balcerek_jozef "duda-przegral-za-kratami" Ale wygrał wśród pedałów (nieprawdaż, panie Legierski?) Ciekawe, co im obiecał... ;->
już oceniałe(a)ś
2
4
@owca888 idąc tokiem myślenia gw - czyli że np. pis miał te 37%, ale to tylko poniżej 20% wszystkich Polaków, to za utrzymaniem hgw byli chyba tylko pracownicy stołecznej administracji i ich rodziny, jak akurat w dzień referendum nie mieli nic lepszego do roboty ... ot cała prawda
już oceniałe(a)ś
1
0
PISdzielcy mogą panią Hanie w du...pocałować - jeżeli im pozwoli, w co wątpię, bo niby komu ?
@tp70 to raczej atrakcja dla ciebie i twoich kumpli..nekrofilia to margines a nie norma zboku..
już oceniałe(a)ś
2
1
Ten barometr to chyba wisi na Czerskiej,
@kriso13 No cóż! Dla takich jak ty najbardziej wiarygodne barometry wiesza się w salkach parafialnych na spotkaniach z posłami PiS?
już oceniałe(a)ś
11
11
warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19122997,reprywatyzacja-w-warszawie-dwa-tysiace-domow-do-zwrotu.html
już oceniałe(a)ś
4
2
pytanie tendencyjne: "Czy Pana(i) zdaniem w ostatnich 12 miesiącach: poprawiło się funkcjonowanie komunikacji miejskiej?" poprawa, brak poprawy. Pytanie sugeruje , że coś zmieniło się na korzyść i czy to zauważamy. Powinno być: "Jak Pana(i) w ostatnich 12 miesiącach ocenia funkcjonowanie komunikacji miejskiej?" poprawiło się, bez zmian, pogorszyło się
już oceniałe(a)ś
24
22
Słucha mieszkańców? W jakich sprawach? Zmiany przebiegu tras autobusów i tramwajów? Nie. Usuwania drzew? Nie. Wspomagania lokatorów z "odzyskiwanych" kamienic? Nie. Rewitalizacji ulic, parków etc.? Nie. Zachowania ładu przestrzennego? Nie. Budowy mieszkań komunalnych? Nie. Opracowania planów zagospodarowania przestrzennego? Nie. Dbania o zachowanie walorów historycznej zabudowy miasta? Nie .... I tak można wymieniać bez końca.
@bzdziszewiak2 każdego niezadowolonego nigdy nie zaspokoisz.Liczy się wiekszość
już oceniałe(a)ś
4
10
@wawafre Zobaczymy, jaką jesteście większością. Za niecałe 3 lata.
już oceniałe(a)ś
11
5
@bzdziszewiak2 pińć złotych!!!!
już oceniałe(a)ś
4
2
@bzdziszewiak2 Pier.........lisz ! NIGDY w historii nie zrobiono tyle w Warszawie !
już oceniałe(a)ś
7
6
Czy HGW bywa na Służewcu i Wyględowie? Jak można pozwalać na budowę tylu biurowców zapominając o drogach dojazdowych! Codzienne kilometrowe korki przez małe uliczki osiedlowe! Czy Warszawa ma gospodarza? Śmiem wątpić.
już oceniałe(a)ś
30
29