Komentarze
"Czasy, kiedy pasażer nie miał wyboru na szczęście bezpowrotnie minęły". Skąd ta pewność?
już oceniałe(a)ś
14
1
Jeżeli Intercity zrobi w końcu dostęp do internetu w pociągu, albo dogada się z operatorami, żeby zrobili zasięg sieci 3G na całej długości linii to dla mnie samolot będzie zupełnie nieopłacalny. Różnica kilkudziesięciu PLN nie ma znaczenia, a dobrze wykorzystany czas w pociągu jest bezcenny. Poza tym dojazd z Modlina do różnych części Warszawy jest skrajnie różny, nie wiem jak we Wrocławiu, ale zakładam, że z Dworca Głównego w większości przypadków będzie szybciej i bliżej niż z lotniska. Do tego dochodzi bagaż i strategia Ryanaira, żeby pobierać opłatę za każdy nadmiarowy bagaż dodatkową opłatę. Samolot ok jeżeli liczysz koszt bezwzględny i masz dużo czasu. Ironia naszych czasów :)
już oceniałe(a)ś
10
2
''Ja podczas testu wybrałem ModlinBusa, bo rozkład jazdy jest dostosowany do lotów, bilety na przejazd komfortowymi autobusami lub busami kosztują od 9 do 33 zł (www.modlinbus.pl), a czas przejazdu wynosi ok. 40 minut. Po przejściu kontroli bezpieczeństwa (była bardzo sprawna), mamy kilkadziesiąt minut na wypicie kawy w terminalu i przeczytanie gazety.'' te dwa zdania wykluczaja sie wzajemnie
@kemot97 przecież można jeść i czytać a że potem boli brzuch od niestrawności ? to już inna bajka
już oceniałe(a)ś
2
3
Ja wybieram LOT, z Okęcia, 10 minut przed boardingiem wyjeżdżam z domu. Płacę tanio, taniej niż na stronie LOT'u.
już oceniałe(a)ś
7
4
Żeby być rano we Wrocławiu pozostaje tylko samochód - taki to mamy wybór.
@stachud To zależy od definicji "rano". Wg obecnej siatki połączeń RyanAir ląduje we Wrocławiu o 9.10 (w rzeczywistości ląduje kilka-kilkanaście minut wcześniej, wyjście z samolotu - od momentu wylądowania - i dotarcie do terminala zajmuje ok. 5 minut) - jak dla mnie ta godzina się załapuje na "rano". Dodam, że jeszcze przed 2 tygodniami RyanAir przylatywał do Wrocławia na 8.10.
już oceniałe(a)ś
7
0
Ja sobie potestowałem w tym tygodniu. Bilety mogłem kupić tydzień wcześniej Ryanair od 109 zł. (ale nie lubie latać więc odpadł w przedbiegach), Pendolino miało być za 59zł. I takie zarezerwowałem ale po wydrukowaniu biletu okazało się, że kupiłem nie na ten dzień, który chciałem (wpiszcie w wyszukiwarke połączeń konkretną date I godzinę przyjazdu np.8:00, na którą chcecie dotrzeć, wyszuka wam wszystkie połączenia dzień wcześniej). Najlepsze jest to, że pieniadze mi zwrócą ale potrącą 15% I mogę czekać nawet 30 dni na zwrot. Oczywiście mogłem zmienić rezerwację ale bilet kosztował już 135 zł.Pozostał mi PolskiBus, którym dojechałem za 45 zł. na 7 rano.
@Tomasz Piętka czecia RP w całej okazałości!
już oceniałe(a)ś
0
5
Ja wybieram własny samochód. Można się zatrzymać gdzie mi się podoba. Zjeśc, odpocząć a nawet wyrwać jakąś panienkę po drodze:)
już oceniałe(a)ś
11
25