Więcej
  Komentarze
  @szyderczy_szyderca Maciusiu, mamusia umarła, bo lekarz nie chciał leczyć jej raka, bo bał się wiezienia. Jest teraz aniołkiem razem z twoim braciszkiem, cieszysz się? Maciusiu, mamusia urodzi ci braciszka, który po dwóch tygodniach umrze w męczarniach, a sama przez trzy lata będzie sie leczyć z depresji. Mam nadzieję, ze zrozumiesz, czemu całymi dniami płacze i nie chce cię widzieć na oczy. Maciusiu, mamusia urodzi ci braciszka, który będzie żył bardzo długo, ale z umysłem niemowlaka. Spędzać będzie całe dnie na próbach rehabilitacji, ty będziesz chodził samopas, a tatuś "nie wytrzyma psychicznie" i odejdzie do innej pani. A, i braciszkiem do końca życia ty się będziesz zajmował. Cieszysz się, prawda? Maciusiu, twoja mamusia poszła do więzienia, bo twojej cioci, której zły pan zrobił kuku, dała taką jedną pastylkę. Zobaczysz ją za pięć lat.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Droga Gazeto, w przyszlosci proponuje zrezygnowac z przeprowadzania jakichkolwiek wyborow. Niech o losie Narodu zadecyduja uliczne protesty jak ma to miejsce w krajach ogarnietych "arabska wiosna" czy majdanami. Ja rowniez popre jutrzejsza Rewolucje Pazdziernikowa mimo, ze nie jestem baba. Na znak solidarności z małżonką i wszystkimi bezbożnymi feministkami - którym przez długie lata (jeszcze przed ślubem kościelnym z obecną żoną) między innymi do głowy wsadzałem głęboko i szeroko rozumianą miłość do bliźniego - chciałbym wziąć udział w tak płomiennie popieranej przez “Gazetę Wyborczą” i KOD Rewolucji i spełnić swój męski, obywatelski i chrześcijański obowiązek. Pragniemy aby w Polsce nastąpiły jeszcze lepsze zmiany od obecnych. W imieniu mojej żony, z która regularnie utrzymuję prokreacyjne stosunki intymne mam do Was zapytanie: Czy zapowiadany strajk polskich kobiet 3-go października w tzw. Czarny Poniedziałek będzie również obowiazywał w naszych alkowach... i w jakich godzinach? Czy strajk obejmuje kobiety zatrudnione w agencjach towarzyskich? Godzina "K" to właściwie która godzina? Czy 17.00 w nawiązaniu do "Godziny "W"? Czy mam nacisnąć klakson samochodu i stanąć z żoną na baczność i przez jak długo? Czy organizatorki (organizatorzy) "Czarnego Poniedziałku" potrafią uścislić przez ile dób powinna strajkować żeńska pomoc domowa obsługująca księży, biskupów i kardynałów. Czy do udziału w - mającym już zasięg międzynarodowy - “Czarnego Strajku”, zaproszono personel żeński i małżonki (łącznie z ich żeńską służbą domową) dyplomatów wahabistycznej Arabii Saudyjskiej - największego i najwierniejszego sojusznika USA i wszystkich Demokracji Zachodnioeuropejskich (“w więc i Polski”) w walce z terroryzmem? Gdyby to ode mnie zależało - idąc za przykładem naszych wschodnich sąsiadów - najchętniej zorganizowałbym Majdan Godności Kobiet właśnie przed ambasadą Arabii Saudyjskiej w Warszawie. Zwracam się do Was albowiem powyższe zapytania pod adresem pomysłodawców/pomysłodawczyń tego strajku pozostają bez odpowiedzi. Z góry dziękuję w imieniu żony i swoim własnym... oraz siedmiorga dzieci (czwórka z pierwszego małżeństwa a trójka z obecnego... dodam, że - jak przystało na szanującego kobiety prawdziwego mężczyznę, przestrzegającego prawa obywatela, żarliwego patriotę, dobrego katolika i wzorowego ojca - regularnie uiszczam alimenty). Heteropatriota-antyhomofob PS Moi katoliccy współwyznawcy zarzucają mi, że jako były rozwodnik nie mogę utożsamiać się z katolicką społecznością. Uściślam; moja pierwsza żona Maria zdradziła mnie, swoją Rodzinę jak i Kościół Powszechny albowiem po 3 letnim związku ze mną i urodzeniu mi czwórki dzieci wyrzekła się naszego katolickiego małżeńskiego sakramentu i - bez wiedzy proboszcza i mojej - poddała się zabiegowi zmiany płci. Dziś - jako Józef - jest pastorem w Kościele Ewangelicko Augsburskim i ombudsmanem do spraw przemocy wobec mężczyzn.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  W Warszawie winien powstać pomnik Boya Żaleńskiego Kobiety, ruchy kobiece winny sie o niego upominać aż władza dojrzeje i go postawi
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Bardzo dużo młodych, świetnie, brawo.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Widać jak na dłoni - prawa kobiet są miarą praw człowieka na całej kuli ziemskiej !!! Dyktatorzy od zarania dziejów wiedzą, że kto ma kontrolę i władzę nad kobietą, ma ją też nad jej dziećmi, a co za tym idzie, nad całymi społecznościami. Religię i wiarę ludzie - padalce sprowadzili do politycznego narzędzia kontroli i sekciarskiego urabiania człowieka od kołyski, po to aby garstka cwaniaków mogła rządzić milionami. Książka - wykłady OSHO do natychmiastowego przeczytania ; " Wiara, zwątpienie, fanatyzm" Bezcenne !!!!!!!!!!!!!
  @kv42 , hitlerowscy zbrodniarze nakazywali masowe zabijanie dzieci w łonach ich matek, czy o tym nie wiedzą wszyscy umiejący czytać i pisać i ci którzy, chodząc do szkoły coś tam też robili pozytecznego , oprócz wagarowania. Natomiast zabraniali - pod groźbą kary zabijania dzieci niemieckich matek. W czasie wojny wymordowano miliony osób, zrobili to obcy - wrogowie. A teraz - w czasie niby -pokoju -dalej zabija sie i to własne dzieci - wyzywając je od zlepku komórek poprzez płody! Dotarło? Czy wy, chcący masowo zabijać "części własnego brzucha", nie widzicie prostej analogii z postępowaniem tych mordujących , także hitlerowców?! Czy te dzieci prosiły się do życia?! Chce się wam uzywać własnych narządów intymnych, ale nie chcecie ponosić konsekwencji własnego postępowania?. Albo wyprodukowaliście dzieci w próbówkach, które to dzieci prawie zawsze, niestety, będą chore, upośledzone / z powodu bezpośredniej ingerencji w materiał ludzki/, a potem , jak są chore - z waszej winy i przyczyny - to je zabijacie? To potworne postępowanie, tak ludzie nie postępują! Czym wy jesteście? Jesteście straszni , patrzeć na was, czy być w pobliżu takich osobników, jak wy- to zgroza, ciarki przechodzą po człowieku, bo nie wiadomo , czego można się po was spodziewać ,skoro jesteście w stanie zabijac własne dzieci!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Dość dyktatury kobiet! :-D
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Hitlerowscy zbrodniarze nakazywali masowe zabijanie dzieci w łonach ich matek. Czy o tym nie wiedzą wszyscy umiejący czytać i pisać i ci którzy, chodząc do szkoły coś tam też robili pozytecznego , oprócz wagarowania. Natomiast zabraniali - pod groźbą kary zabijania dzieci niemieckich matek. W czasie wojny wymordowano miliony osób, zrobili to obcy - wrogowie. A teraz - w czasie niby -pokoju -dalej zabija sie i to własne dzieci - wyzywając je od zlepku komórek poprzez płody! Dotarło? Czy wy, chcący masowo zabijać "części własnego brzucha", nie widzicie prostej analogii z postępowaniem tych mordujących , także hitlerowców?! Czy te dzieci prosiły się do życia?! Chce się wam uzywać własnych narządów intymnych, ale nie chcecie ponosić konsekwencji własnego postępowania?. Albo wyprodukowaliście dzieci w próbówkach, które to dzieci prawie zawsze, niestety, będą chore, upośledzone / z powodu bezpośredniej ingerencji w materiał ludzki/, a potem , jak są chore - z waszej winy i przyczyny - to je zabijacie? To potworne postępowanie, tak ludzie nie postępują! Czym wy jesteście? Jesteście straszni , patrzeć na was, czy być w pobliżu takich osobników, jak wy- to zgroza, ciarki przechodzą po człowieku, bo nie wiadomo , czego można się po was spodziewać ,skoro jesteście w stanie zabijac własne dzieci!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Trybunał Konstytucyjny orzekł kiedyś, że zarodek to już nie jest tylko sprawa kobiety, bo podlega ochronie prawnej na każdym stadium rozwoju. Było to jak SLD zliberlaizowało obecną ustawę (bo to oni pierwsi podnieśli rękę na kompromis aborcyjny).
  już oceniałe(a)ś
  2
  3