Więcej
  Komentarze
  Przyjdzie czas, że pomniki te będą usuwane, tak jak pomniki Lenina. L. Kaczyński to jeden z najgorszych urzędników państwowych w historii ostatniego ćwierćwiecza. Teraz na siłę próbuje się Polakom wmówić coś wręcz przeciwnego. Jednak wielu Polaków nie daje się nabrać na tą indoktrynację, a mam nadzieję na to, że pozostali Polacy otrząsną się z obecnego otumanienia.
  @fernando51 gorszy od niego jest w sumie tylko Duda wg mnie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jedynie na tablicy z Gdańska można bez trudu rozpoznać, kogo przedstawia, pozostałe to jakiś pijany zwid rzeźbiarza. koszmarek po prostu, jeszcze brzydsze niż pomniki JPII masowo powstające w Polsce
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Wygląda na to, że Polacy nic nie robią tylko stawiają pomniki i obchodzą rocznice swoich klęsk! Całkiem ześwirowali.
  @marismo Zgadzam sie 100% - dobry tekst!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Papieże są już w każdej parafii, teraz pora na Lecha. W końcu prof. Dźwigaj i inni prawicowicowi "rzeźbiarze" muszą z czegoś żyć.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  to są pomniki naszej polskiej narodowej głupoty.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Trudno się zdecydować, który z nich jest najbrzydszy. Chociaż betonowa tutka chyba wygrywa. Niestety nie została tutaj pokazana.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Może ta brzydota pomników - to w "podzięce za dokonania" byłego prezydenta. A swoją drogą, dlaczego pomnik nie stoi jeszcze w ogródku przy domu na Żoliborzu? Ot, niedopatrzenie... A mówiąc całkiem serio: szaleństwo tablic i pomnikomanii rozkwita w najlepsze. Niestety, za pieniądze podatników!!! A potrzeby miast na choćby remonty: dróg, domów, szpitali, szkół, itp. itd. są zdecydowanie ważniejsze. Tylko szalonych pomysłodawców stawiania kolejnych pomników to nie obchodzi, bo to nie z ich prywatnej kieszeni idą te wydatki, które jeszcze wciąż będą rosły. A to - późniejsze remonty tychże pomników, a to kwiatki, rabatki wokół nich. I "kasa strumieniem się wylewa" na nikomu niepotrzebne "dziełą".
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Witam Rodaki! :) Czy bedzie tez kazdej stolicy wojewodztwa rowniez pomnik-muzeum Tu-156 "pod kopulka"? Tupolewow ze zlomu na Ukrainie pelno. Mozna przywiesc. :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0