Na peronach Dworca Centralnego stoją pulpity z metalu. Chętni mogą na nich wypełniać ankiety. Są anonimowe i służą ?badaniu poziomu zadowolenia klienta z usług świadczonych na dworcu?
Ogromny zysk miasta, a wcześniej WaParku, z płatnego parkowania - w środę mija dziesięć lat od jego wprowadzenia. My też zyskaliśmy: są pieniądze na remonty ulic, łatwiej zostawić auto w centrum. Strefa parkomatów ma być rozszerzona
Do stolicy z jednodniowym poślizgiem dotarł z bydgoskiej Pesy przemalowany na szaro tramwaj niskopodłogowy.
Pacjenci na warszawskich oddziałach internistycznych leżą na korytarzu, bo znów brakuje miejsc. - Pogoda i nagłe zmiany ciśnienia dają się we znaki zwłaszcza starszym - alarmują dyrektorzy szpitali.
Każdy może na chwilę zostać żołnierzem, reporterem, zwykłym ?ciekawskim?, a nawet... byłym kanclerzem Niemiec Willym Brandtem. Goethe-Institut szuka statystów do repliki zdjęcia z 1970 roku.
We wczorajszej ?Gazecie? pokazaliśmy mapę najbardziej niebezpiecznych miejsc w Warszawie i okolicach. Zaznaczone na niej punkty wytypowała stołeczna policja. Poprosiliśmy czytelników o wskazanie innych niebezpiecznych ulic, dróg, skrzyżowań.
Awaria jednego z wagonów pociągu "Mewa" ze stolicy do Świnoujścia spowodowała spore utrudnienia na linii Warszawa - Poznań.
Wczoraj po południu News Outdoor zdemontował ogromną tablicę reklamową na ul. Książęcej. - W ostatnim terminie przed urzędową rozbiórką - zaznaczają urzędnicy
Nikt nie wie, kiedy miejsce bazy MPO na Mokotowie zajmie Nowy Teatr Krzysztofa Warlikowskiego. Spółka nie chce opuścić bazy bez przyznania nowej, a miasto nie może przekazać pieniędzy na projekt siedziby teatru. - Mija półtora roku wodzenia nas za...
Warszawska kuria nie zgadza się na mszę polową w intencji odwołania koncertu Madonny. - To sojusz tronu i ołtarza - komentuje przywódca protestu, mazowiecki radny Marian Brudzyński.
Starówka dostępna dla wózkowiczów. Przed restauracjami na Krakowskim Przedmieściu podjazdy. Czy to możliwe? W ratuszu twierdzą, że tak. A przyjazne Stare Miasto i Krakowskie mają ściągnąć do Warszawy niepełnosprawnych turystów
Trzysta tysięcy kobiet z Mazowsza może w tym roku skorzystać z darmowej cytologii i mammografii. Pierwsze zaproszenia na badania w skrzynkach pocztowych powinny znaleźć się pod koniec przyszłego tygodnia.
Prawdziwą burzę wśród czytelników "Gazety" wywołał pomysł pomalowania niskopodłogowego tramwaju na szaro. Większości takie barwy się nie podobają.
Od środę można się starać o zwrot pieniędzy za mandaty, które kontrolerzy wystawili za źle wypełnioną kartę miejską
Latem przy wejściu do parku Wilanowskiego stoi regał pełen książek.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.