Pierwszy krok w 40-metrową otchłań zakończoną betonową płytą boiska Stadionu Narodowego wymaga odrobiny odwagi. Potem można się już napawać świstem powietrza rozcinanego przy prędkości ponad 50 kilometrów na godzinę.
Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że kobieta, która wjechała mercedesem do przejścia podziemnego przy Rotundzie trafi na obserwację psychiatryczną w zamkniętym zakładzie. Postanowienie jest prawomocne.
Mocno zaawansowana jest już budowa szklanego półtunelu na Trasie AK, który ma chronić okolicznych mieszkańców przed hałasem. Kierowcy pojadą pod nim jesienią.
Szeroka promenada połączy gmachy Muzeum Etnograficznego i Zachęty, a przed kościołem Świętej Trójcy powstanie schodkowy trawnik do leżakowania. Taką wizję najwyżej oceniło jury konkursu na projekt modernizacji placu Małachowskiego.
Stowarzyszenie Ruch Wolności wspierane przez Ruch Narodowy organizuje dziś o godz. 18 pod ambasadą Izraela w Warszawie protest pod hasłem "Stop agresji na Gazę". Zwolennicy Izraela zapraszają na kontrmanifestację.
To będzie pierwszy remont generalny Pałacu Rzeczypospolitej na pl. Krasińskich, w których mieszczą się rękopisy i starodruki Biblioteki Narodowej. Odnowione zostaną m.in. elewacje i rzeźby zdobiące gmach, powstanie podjazd dla niepełnosprawnych.
Na liście czarnych punktów było do tej pory 90 miejsc w całym województwie, w środę przybyło kolejnych 12.
Kilkudziesięciometrowe kolejki ustawiają się przed Wydziałem Spraw Cudzoziemców na Długiej. To z powodu zmiany przepisów dotyczących legalizacji pobytu. Teraz każdy cudzoziemiec musi przychodzić osobiście, a wcześniej mógł to za niego robić...
Mężczyzna podejrzewany o napad na aptekę, do którego doszło w ubiegłym miesiącu, został zatrzymany przez policję.
Budowa ośrodka wsparcia dla niepełnosprawnych wciąż rozgrzewa spory na Ursynowie. To zwycięski projekt z budżetu partycypacyjnego
Jeszcze niedawno żartowano, że na osiedlu lemingów - jak często nazywa się Miasteczko Wilanów można kupić sojowe latte, ale księgarni tam nie ma. Teraz to się zmienia
PO osłabiła siłę polityczną bloków z Marymonckiej, które są bastionem PiS - twierdzą działacze partii - bo włączono je do okręgu sprzyjającego Platformie. Za zmianami stał syn szefa PKW - ogłosili w PiS.
Uczestnik spotkania z posłanką Zielonych Anną Grodzką spoliczkował jednego z narodowców, którzy przyszli we wtorek wieczorem do kawiarni przy ul. Chłodnej. Interweniowała policja
Po dwóch wypadkach śmiertelnych w al. KEN i skargach na pędzących kierowców ratusz zdecydował, że wzdłuż ulicy będą ustawiane fotoradary.
Dziś o 20.45 na Pepsi Arenie Legia rozegra pierwszy mecz w eliminacjach Ligi Mistrzów. Jej rywalem będzie St. Patrick's Athletic z Irlandii.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.