Co jest grane 24

6173 imprez dziś
Do poczytania
 • Jakub Gierszał na liście 10 najlepiej rokujących europejskich artystów

  Jakub Gierszał na liście 10 najlepiej rokujących europejskich artystów

  KINO

  Jakub Gierszał został doceniony przez amerykańskie "Variety". Znalazł się na stworzonej przez tygodnik liście 10 najlepiej zapowiadających się europejskich aktorów, reżyserów i producentów filmowych. Czy to początek międzynarodowej kariery?

Nie przegap!
 • Humbuk

  Humbuk

  kabaret

  Nowy rok, nowe postanowienia noworoczne, nowe kreacje karnawałowe... tylko my - starzy, poczciwi, uniwersalni, można rzec. Zagramy dla Was spektakl improwizowany, pierwszy w tym roku, do nowych inspiracji od publiczności, ale niezmiennie - bez scenariusza, bez rozpisanych ról, bez fabuły. Wy dacie nam słowo, my - zainspirowani nim - powiemy monologi, obnażając tym samym jakąś tam część naszego prywatnego życia, a potem zagramy serię improwizowanych scen, nawiązujących do tych opowiedzianych historii. A że będziemy akurat dwa dni po Blue Monday, to może to dobry czas, by wspólnie zrobić sobie bilans nadziei i niepowodzeń. Zagrają: Kinga Kosik-Burzyńska, Karolina Norkiewicz, Maciek Adamczyk, Michał Kempa, Hubert Skrzyński

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Wielki Mur

  Wielki Mur

  fantastyka

  Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości. W fotelu reżyserskim zasiadł sam Zhang Yimou, twórca filmów „Zawieście czerwone latarnie”, „Dom latających sztyletów” i „Cesarzowa”. W obsadzie: Matt Damon, Willem Dafoe, Pedro Pascal oraz wielkie gwiazdy kina chińskiego – Lin Genxin i Zheng Kai.

 • Łotr 1. Gwiezdne wojny Historie

  Łotr 1. Gwiezdne wojny Historie

  science fiction

  Ocena 5/6

  Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

 • Sing

  Sing

  animowany

  Ocena 4/6

  W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka-jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów.

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie