Więcej
  Komentarze
  "Hala główna jest zagracona" A to koślawe szklane badziewie w zimnicy i bez bieżącej wody to nie zagracało hali? Teraz jest ładniej.
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  Duża i pusta hala była potrzebna, gdy wszyscy kupowali bilety w kasach, przed którymi były gigantyczne kolejki. Teraz sprzedaż biletów przeniosła się do internetu lub agencji umieszczonych w różnych miejscach dworca. Przestrzeń handlowa czy konsumpcyjna to nie zarzut.
  @krzysztofkrol1963 zarzut, dla mnie to zniszczenie pomnika swoich czasów. Nie najpiękniejszych, ale z charakterem. Przestrzeń, przemyślana koncepcja, a przed wszystkim dobra architektura - to się broni. A argument, że czasy się zmnieniły i trzeba koniecznie stawiać galerie handlowe jest chybiony. Może jeszcze przerobicie salę Kongresową na Hipermarket, a. komunistyczna b. bo muzyki można słuchać w internecie ?
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Osowski, Smietana.... skad do k...nedzy . Wyborcza tych dwoch kretynow wziela i po co jest dla mnie zagadka
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  znając życie skorzystają głównie czekający na nocne autobusy
  @hallso A co - nie wolno im?
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  I tak jest lepiej niż było, więc o co temu całemu Jasiowi Śmietanie chodzi?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Antresola jak antresola . Nie widze w niej nic kontroweryjnego. To popieprzeni dziennikarze Wyborczej ciagle uzywaja tego przymiotnika tak, ze juz sie rzygac chce.
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  Zniszczono piękną przestrzeń dworca.
  @jhbsk Czy Ty jestes normalna/y? Skad nas najechales z Syberii?Na dworcu nie sa potrzebne przestrzenie, te mamy za miastem.Dworzec ma funkcjonowac dla pasazerow nie dla hulajacego tam wiatru,skad taki debilizm - z Rassiju musi byc.
  już oceniałe(a)ś
  5
  8
  @123jna Czytałem wiele debilnych wpisów. Ale takiego...
  już oceniałe(a)ś
  4
  6
  @123jna Rosję to mamy pod PKIN, gdzie władze miasta nie upilnowały i mamy pseudo dworzec jak z Muramańska z dziwnymi "marszrutkami", rozklekotanymi busikami, tonami śmieci i żulami. Zapraszam proszę pojeździć po pięknych europejskich miastach - dworce, pełne przestrzeni, a jakże ! Berlin, Praga, Paryż, Bruksela. Takie pomysły żeby zabudować dworzec i zrobić z niego brzydką galerię handlową to tylko w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  dworca centralnego nic nie uratuje - od samego początku był dysfunkcyjny i taki już pozostanie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  5