Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pierwszy raz byłem na Pardzie w 2010 r. Nigdy nie zapomnę tego zderzenia cywilizacji. Radosny kolorowy tłum kontra grupka narodowców rzucających kamieniami i dewotów z hasłami o tym, że Królestwo Niebieskie jest zamknięte dla gejów. Jeżeli to "królestwo" jest otwarte na polski kler w osobach Rydzyka i Głódzia czy na rozmodlonych przestępców z PiS w stylu Dudy i Szydło, to ja w życiu nie chciałbym tam się znaleźć.
  już oceniałe(a)ś
  46
  2
  Kocham moje miasto. Jest otwarte i pełne możliwości. Daje nadzieję.
  już oceniałe(a)ś
  22
  2
  Jadąc te -naście lat temu na Wiec Równości pod ratuszem, urządzony w miejsce zakazanej Parady, spotkałem w tramwaju parę heteroseksualnych znajomych z zupełnie innych kręgów. Też się tam wybierali - żeby nas wspierać. Pomyślałem wtedy, że idzie ku lepszemu.
  już oceniałe(a)ś
  21
  2
  Czy na tym trzecim zdjęciu (z 2004 r.) osoba ciesząca się , że ktoś rzuca kamienaimi w osoby z parady , to radny Piotr Basiński i jego siostra(tleniona blondi) radna Lucyna Wnuszyńska z Białołęki?
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Homoseksualistów należy leczyć.
  @akst1@gazeta.pl
  Kochany, zaczniemy od ciebie.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @akst1@gazeta.pl
  Leczyć trzeba antysemitów, ksenofobów i homofobów. A homoseksualistów trzeba lubić i szanować. I jak już @akst1 przejdziesz jakąś minimalną resocjalizację, to też Cię będzimy szanować. Z lubieniem to się zobaczy. Więc do roboty - czyli, do resocjalizacji marsz:)
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @akst1@gazeta.pl
  No pewnie, jeśli akurat któryś ma grypę!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0