W Polsce powstają unikatowe projekty, które są położone przy pięknych, piaszczystych plażach. Jeżeli dodamy do tego nowoczesną architekturę i najwyższą jakość wykończenia inwestycji, otrzymamy idealne miejsce do wypoczynku.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ustronie Morskie jest jedną z najbardziej znanych miejscowości nad Bałtykiem, zwłaszcza w zachodniej części naszego kraju. Blisko jest stąd także do Kołobrzegu, Szczecina i Niemiec. Szczególnym zainteresowaniem wśród turystów i wczasowiczów cieszą się kompleksowe obiekty z basenami i SPA, zwłaszcza te z bezpośrednim widokiem na morze. 

Materiał promocyjny Partnera, wizualizacja
Materiał promocyjny Partnera, wizualizacja 

Inwestycja Baltic Jet to wyjątkowy projekt z bezpośrednim dostępem do szerokiej plaży

Baltic Jet wyróżnia niepowtarzalne położenie i światowej klasy architektura. Z jednej strony bezpośrednie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego, z drugiej zaś obszaru Natura 2000. Przyciągnie to z pewnością wielu gości z Polski, a także z zagranicy. Takie obiekty wykazują najwyższy wskaźnik obłożenia nad Bałtykiem. Jeśli dodamy do tego oryginalny design, inspirowany luksusowym jachtem, obiekt wyróżni się na polskim wybrzeżu.

Cały apartamentowiec zostanie efektownie oświetlony nowoczesną iluminacją ledową, a na elewacji budynku od strony plaży zostaną zamontowane charakterystyczne cięgna, przypominające liny jachtowe. Bryła budynku zaś, swym kształtem będzie przypominała jacht stojący na plaży.

Moim celem było stworzenie niepowtarzalnego obiektu o architekturze światowej klasy. Pragnę, aby nasi Klienci docenili nie tylko nowoczesny design, ale także znakomitą jakość wykonania i użytych materiałów. 

- Przemysław Silski Prezes Zarządu Masterm Ustronie Morskie Sp. z o.o

Tylko 108 apartamentów dla koneserów luksusu

Na gości będzie czekać 108 eleganckich apartamentów. Wszystkie wyposażone są w balkony i tarasy. Dzięki przeszklonym tarasom każdy apartament będzie posiadał nieograniczony widok na morze.  Na terenie obiektu znajdzie się bezpośrednie zejście na szeroką, piaszczystą plażę.

Materiał promocyjny Partnera, wizualizacja
Materiał promocyjny Partnera, wizualizacja 

Coraz częściej goście przyjeżdżający nad Morze Bałtyckie pragną udogodnień takich jak: baseny, sauna, sale fitness albo SPA. Nie zabraknie ich w opisywanym przez nas projekcie. Dzięki temu obiekt będzie się cieszył się dużą popularnością nie tylko w sezonie wakacyjnym. Nie zapomniano także o najmłodszych gościach, na których będzie czekać specjalnie przygotowany pokój zabaw, plac zabaw zewnętrzny oraz strefa brodzików na basenie.

O poranku będzie można skosztować wyśmienitych śniadań, natomiast przy wieczornym zachodzie słońca spróbować rozmaitych drinków.

Nie będzie też problemu z parkowaniem samochodu. Na terenie resortu zostały zaprojektowane wewnętrzne oraz zewnętrzne miejsca postojowe ze specjalną pochylnią dla samochodów sportowych.

Inwestycja jako idealna lokata kapitału

Największy wzrost wartości odnotowują apartamenty położone bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze. Ilość apartamentów jaka powstała w Polsce z bezpośrednim zejściem na plaże jest niewielka. Takie projekty sprzedają się bardzo szybko. W dodatku postępująca inflacja, której w żaden sposób nie pokrywa oprocentowanie z lokat bankowych skłania coraz więcej osób do szukania innych możliwości inwestowania. Jedną z takich jest zakup apartamentów w najlepszych w Polsce lokalizacjach. Mówimy tu o lokalizacji gdzie od plaży dzieli nas 15 metrów.

Nocleg w takim obiekcie to wydatek minimum tysiąca złotych, dlatego też każdy inwestor wyszukuje takich projektów. Nieruchomości od dawna uchodzą za bezpieczny i lukratywny sposób pomnażania środków. Stopa zwrotu jest szczególnie atrakcyjna w przypadku inwestycji klasy premium, w tym luksusowych apartamentów. Wyjątkowa lokalizacja, ponadczasowa architektura i najwyższej klasy materiały wykończeniowe skutecznie podwyższają wartość nieruchomości.

Materiał promocyjny Partnera, wizualizacja
Materiał promocyjny Partnera, wizualizacja 

Wykończenie apartamentów Baltic Jet w Ustroniu Morskim to drewno, szarość i biel. Całość będzie spójna i jednolita. Inwestycja będzie składała się z dużej ilości przeszkleń, które nadadzą inwestycji elegancji i lekkości.

„Baltic Jet zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów Assethome, którzy szukają obiektów o niepowtarzalnej architekturze i unikatowej lokalizacji bezpośrednio przy plaży"

Michał Wąsik CEO assethome.pl

Operatorem obiektu Baltic JET będzie spółka PI Management z Krakowa. Certyfikowany operator sieci Marriott na Europę.

Projektantem jest M&A Pracownia Projektowa z Łodzi. Za sprzedaż i marketing projektu odpowiada assethome.pl - największy portal z nieruchomościami premium w Polsce.

embed

Strona inwestycji balticjetustronie.pl
Biuro Sprzedaży assethome.pl
tel. +48 500 116 600

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej