Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Skoda Cichy-Zasada, Warszawa-WawerSkoda Cichy-Zasada, Warszawa-Wawer 

Nowy salon to nowe możliwości i jeszcze bliższy kontakt z klientem. Doświadczony zespół entuzjastów motoryzacji  profesjonalnie doradzi przy zakupie wymarzonego auta, obsłudze serwisowej, ale także naprawach powypadkowych w certyfikowanych działach blacharsko-lakierniczych. Salon oferuje klientom również możliwość wyceny i odkupu dotychczas użytkowanego samochodu w rozbudowanym dziale samochodów używanych, a także usługi związane ze sprzedażą części i akcesoriów oraz ubezpieczeniami i finansowaniem samochodów.

Wierzymy w powrót do normalności, mimo chwilowych przestojów produkcyjnych. Wynikają one z problemów z dostępnością podzespołów, które są niezależne od producentów i dotykają całą branżę. To globalne wyzwania, które miną, a my skupiamy się na lokalnych działaniach długofalowych: powiększamy ogólnopolską sieć salonów, by być blisko naszych Klientów - mówił podczas otwarcia Karol Obiegły, Prezes Zarządu.

Skoda Cichy-Zasada, Warszawa-WawerSkoda Cichy-Zasada, Warszawa-Wawer 

Uroczyste otwarcie salonu to wyjątkowe wydarzenie, w którym udział wzięli właściciele,  członkowie rady nadzorczej oraz przedstawiciele Volkswagen Group Polska.

Gratuluję wspaniałej inwestycji, to bardzo nowoczesny, wspaniały obiekt, wyróżniający się salon. Mimo, iż marka SKODA ma największą liczbę salonów samochodowych w Polsce, to tutaj, w Warszawie, na największym lokalnym rynku, nowy obiekt jest potrzebny. Chcemy naszym Klientom oferować nie tylko doskonałe samochody, ale także doskonałą obsługę, doskonałe usługi. Jestem przekonany, że znajdą je właśnie tutaj. – powiedział Pavel Šolc Prezes Zarządu Volkswagen Group Polska

 

Podczas uroczystego przecięcia wstęgi głos zabrali również właściciele Grupy Cichy-Zasada, która właśnie obchodzi pierwszą rocznicę powstania.

Wydarzenia takie jak dziś, po raz kolejny przekonują mnie, że stworzenie Grupy Cichy-Zasada to była świetna decyzja. Jako grupa jesteśmy mocni i z dużą siłą możemy stawiać czoła wyzwaniom oraz tworzyć nowe projekty. Ten obiekt bardzo mi się podoba pod względem wystroju i funkcjonalności – powiedział podczas uroczystości otwarcia Sobiesław Zasada, najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy i biznesmen. Na koniec życzył zarządowi oraz pracownikom „szerokiej drogi" – to powiedzenie, którego sam jest twórcą.

Skoda Cichy-Zasada, Warszawa-WawerSkoda Cichy-Zasada, Warszawa-Wawer 

Grupa Cichy-Zasada powstała w październiku 2020 roku w wyniku przejęcia firmy Rowiński-Wajdemajer i konsolidacji Grupy Cichy z częścią biznesu Sobiesława Zasady obejmującą marki z grupy Volkswagen. W ubiegłym roku Grupa Cichy-Zasada/Sobiesław Zasada Automotive sprzedała łącznie 21 263 samochodów, zajmując tym samym pierwsze miejsce na Liście TOP50 opublikowanym w Miesięczniku Dealer.

Otwarcie tego salonu w rocznicę działalności naszej grupy jest dowodem na nasz dynamiczny rozwój. Chciałbym podziękować wszystkim naszym pracownikom, dzięki którym powstał ten wspaniały obiekt i miejsce budowania relacji z naszymi Klientami – dodał Mirosław Cichy.

Skoda Cichy-Zasada, Warszawa-WawerSkoda Cichy-Zasada, Warszawa-Wawer 

Grupa Cichy-Zasada reprezentuje marki Volkswagen, Audi, Seat, Cupra, Skoda, Volkswagen Samochody Dostawcze i jest największą grupą dealerską w Polsce.

Grupa planuje już kolejne etapy rozwoju, min. otwarcie nowego salonu Škody w Szczecinie. Zachodniopomorska inwestycja powstanie w nowoczesnym miejskim formacie i mocnym akcentem na elektromobilność. Wpisuje się to w założenia Grupy, które mają na celu pokrycie siecią sprzedaży najważniejsze polskie aglomeracje. Już teraz może się pochwalić obecnością od Tatr po Pomorze.

Facebook
Instagram
Linkedin

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.