Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Godzinny występ duetu odbędzie się o godzinie 17.00 w Rotundzie naprzeciwko głównego wejścia do centrum. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny, ale prawdziwi wielbiciele kabaretów mogą powalczyć o pierwsze miejsce na widowni w konkursach na FB Centrum.

Kabaret Moralnego Niepokoju to polska grupa kabaretowa założona w 1993 roku na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W ciągu prawie 30 lat, ten jeden z najbardziej popularnych kabaretów w Polsce, bawił rzesze Polaków, zdobył sporo nagród na przeglądach kabaretowych i nie tylko, pojawiał się w telewizji i internecie. Współtwórcami tej grupy są: Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć, którzy wystąpią w Centrum Janki. Zatem fantastyczna zabawa i najwyższy poziom rozrywki są gwarantowane! 

Dodatkowo, w dniach 26-27.11 za zakupy można odebrać supernagrody! Wystarczy pokazać paragony na określone kwoty. Czekać będą przytulne koce i karty podarunkowe!

Centrum JankiCentrum Janki 

Wyjątkowa jesień w CH Janki potrwa jeszcze do końca listopada. Nie przegap tej wystrzałowej zabawy. Więcej szczegółów na: www.chjanki.pl i w mediach społecznościowych centrum.

Wszystkie przygotowane aktywności przebiegać będą zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Klienci proszeni są o zachowanie odległości od innych osób oraz zasłonięciu ust i nosa. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo w strefach, w których będą odbywać się wydarzenia, zostaną umieszczone dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.