Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wystrój restauracji  charakteryzuje naturalne wykończenie i bujna roślinność nawiązująca do magii natury Roztoczańskiego Parku Narodowego. Znakiem rozpoznawczym lokalu są zielone ściany z roślin, dzięki którym lokal ma niepowtarzalny design.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Menu przygotowywane jest zgodnie z ideą slow food, stawia na sezonowość, różnorodność i czerpanie z natury tego, co w niej najlepsze.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Tradycyjna kuchnia polska połączona z lokalnymi produktami z Lubelszczyzny pozwoli przenieść się w kulinarną podróż z centrum Warszawy do samego serca Roztocza. Tworzone od podstaw dania harmonizują z paletą serwowanych piw warzonych w Browarze Zwierzyniec, których wyjątkowość bierze początek w krystalicznie czystej wodzie z roztoczańskiego ujęcia i lubelskich odmianach chmielu.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W restauracji możemy również rozsmakować się w winach z Winnicy Lipowiec i nalewkach Staropolskich autorstwa Karola Majewskiego.

Sam Browar Zwierzyniec ma bardzo bogatą historię. Założony w 1806 roku za czasów ordynata Stanisława Kostki Zamoyskiego to jeden z najstarszych browarów w Polsce. Funkcjonuje do dnia dzisiejszego jako część spółki Perła - Browary Lubelskie S.A., a   zwiedzanie jego zabytkowej części jest obowiązkowym punktem letnich wycieczek na Roztocze.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Zachęca do tego urokliwie położenie u wejścia do Roztoczańskiego Parku Narodowego, działająca na miejscu Pijalnia Piwa Zwierzyniec, w której można skosztować warzonych lokalnie piw oraz ekspozycja prezentująca dzieje browaru oraz tajniki przygotowania zwierzynieckich specjałów.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Zwierzyniec Beer&Rest to miejsce, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością i to w najlepszej formie. Przyjdź i poczuj jak serce Roztocza bije w centrum Warszawy.

Zwierzyniec Beer&Rest
ul. Bracka 18, 00-028 Warszawa
Telefon: 663-925-938
Adres mail: restauracja@zwierzyniec.pl
www.facebook.com/ZwierzyniecBeerRest

Godziny otwarcia: poniedziałek-czwartek 12:00-23:00 | piątek-sobota 12:00-…| niedziela 12:00-22:00

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.