Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Tegoroczne, jesienne zakupy w warszawskich centrach Grupy Atrium to dla klientów galerii nie tylko okazja do miłego spędzenia czasu, ale też szansa na wygranie wielu atrakcyjnych nagród. Każdy zarejestrowany w loterii paragon to możliwość natychmiastowej wygranej oraz okazja do zdobycia rocznej pensji – czyli 60 tysięcy złotych!

- Dla klientów odwiedzających wybrane centra handlowe Atrium w Warszawie przygotowaliśmy loterię, w której możliwość zdobycia nagród natychmiastowych urozmaici jesienne zakupy. Dodatkowo przez cały czas trwania akcji wszystkie zgłoszenia biorą udział w losowaniu rocznej pensji w wysokości aż 60 tysięcy złotych! Zapraszamy naszych gości do dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że szczęście dopisze im w niej wielokrotnie – mówi Joanna Pintal, Head of Marketing, Atrium Poland Real Estate Management sp. z o.o.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Aby zawalczyć o nagrodę natychmiastową wystarczy zrobić zakupy w jednym z trzech centrów Atrium w Warszawie (Atrium Promenada, Atrium Targówek lub Atrium Reduta) za minimum 50 zł w dniach od 14 września do 30 listopada br., zachować paragon oraz dokonać prawidłowej rejestracji zgłoszenia na dedykowanej stronie internetowej lub w kiosku loteryjnym znajdującym się na terenie galerii. Natychmiast po zarejestrowaniu zakupów otrzymamy komunikat o tym, czy dopisało nam szczęście w postaci nagrody natychmiastowej. Odbiór nagród odbywa się w Punkcie Informacyjnym w centrum handlowym, gdzie należy okazać dowód zakupu, na podstawie którego dokonano zgłoszenia oraz oryginał wydruku z kiosku loteryjnego lub wiadomość e-mail z potwierdzeniem wygranej.

Dodatkowo, za każdą wydaną wielokrotność 50 zł, klient otrzymuje dwa ekstra losy biorące udział w losowaniu nagrody miesiąca, dzięki czemu szanse na zdobycie rocznej pensji rosną. Kolejny los można otrzymać za zapisanie się do newslettera Atrium Promenada, Atrium Targówek lub Atrium Reduta.

Nagrody główne są losowane raz w miesiącu wśród wszystkich uczestników akcji „Wyczaruj roczną pensję”. Terminy losowania:

  • I etap (zgłoszenia od 14 września do 30 września 2020 r.)
    – losowanie 9 października 2020 r.
  • II etap (zgłoszenia od 1 października do 31 października 2020 r .)
    – losowanie 6 listopada 2020 r.
  • III etap (zgłoszenia od 1 listopada do 30 listopada 2020 r.)
    – losowanie 4 grudnia 2020 r.

Loteria „Wyczaruj roczną pensję” jest organizowana przez Atrium Polska w 7 centrach handlowych należących do Grupy – Atrium Biała (Białystok), Atrium Copernicus (Toruń), Atrium Promenada (Warszawa), Atrium Reduta (Warszawa), Atrium Targówek (Warszawa), Focus Bydgoszcz oraz Galeria Dominikańska (Wrocław). Łącznie przewidziano w niej ponad 19 732 nagrody o wartości ponad miliona złotych.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

 Regulamin loterii jest dostępny na stronach internetowych centrów: https://warszawa.promenada.com/loteria/, https://atrium-reduta.pl/loteria/, https://atrium-targowek.pl/loteria/.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.