Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Concept Store YES mieści się w zabytkowej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego w Warszawie, budynku o ponad stuletniej historii. Projekt wnętrza pomysłu biura Wierszyłłowski i Projektanci doskonale łączy klimat domowej przestrzeni i ekskluzywnego salonu, w którym Klienci, przy kieliszku prosecco, mogą wybrać wyjątkową biżuterię. Odwiedzający Concept Store YES mogą nabyć inspirujące albumy poświęcone dizajnowi, modzie czy, oczywiście, sztuce złotniczej. Na miejscu można także obejrzeć zdjęcia ze wszystkich sesji do Kalendarza YES.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Mieszanka stylów określa nie tylko sam budynek, ale ideę wyrażającą różnorodny charakter Concept Store YES. W mgnieniu oka zamieni się w miejsce muzycznych doznań, premier nowych kolekcji czy elegancki showroom biżuterii. Tu kultura, sztuka i biznes spotykają się i dobrze ze sobą bawią. Chcemy, by Concept Store YES był przyjaznym miejscem spotkań dla klientów, stylistów, blogerów, dziennikarzy i przyjaciół YES - mówi Monika Klejewska, Dyrektor Działu Marketingu YES.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 


To dom tętniący życiem. Otwarty na ludzi. Towarzyski. Przyciągający aranżacją wnętrza, niezwykłymi wydarzeniami i blaskiem Kolekcji YES. To tutaj, w specjalnym Dark Roomie prezentowane są olśniewające pierścionki z Diamentem Idealnym YES®.

YES.pl/ConceptStoreYES

Umów wizytę w Concept Store YES

Concept Store YES
ul. Mokotowska 57
00-542 Warszawa

Odwiedź flagowy Concept Store YES, gdzie w wyjątkowej atmosferze nasz Ekspert pomoże wybrać Ci najpiękniejszą biżuterię z diamentami na tak unikatowe okazje, jak ślub, zaręczyny czy rocznice oraz przybliży świat autorskich kolekcji YES.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.