Donald Tusk z wizytą w Siedlcach, bastionie PiS na Mazowszu. - Głosuję na opozycję tylko pod jednym warunkiem. Mają rozliczyć obecny rząd, każdą jedną sprawę, wszystkie te Fundusze Sprawiedliwości, machloje z Trybunałem, każde oszustwo - zapowiada Jerzy, zegarmistrz z Siedlec.

Wyborcza gra z WOŚP. Wylicytuj okładkę Tygodnika Warszawa

Sklep Romana na Rynkowej w Siedlcach zastawiony jest baniakami, drewnianymi beczkami i szklanymi konstrukcjami z rurek. Piwowarzy, winiarze, gorzelnicy na pewno mają tu z czego wybierać. W tygodniu otwarte do 18 i te godziny otwarcia pokrzyżowały Romanowi plany na dzisiejszy wieczór. – Wiem, że Tusk dzisiaj przyjeżdża i nawet chciałem iść, ale spotkanie zaczyna się o 17. Innym razem – mówi z wyraźnym smutkiem.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ludzie na wybory i gonic ta sekte pisowsko sukienkowa co nam robi w Polsce sredniowiecze !!!
  już oceniałe(a)ś
  64
  1
  Nowy rząd musi rozliczyć dziesiątki pisowskich fundacji, wpłaty prezesów spółek skarbu państwa na partię, zniszczenie wymiaru sprawiedliwości, rekordowe marże Orlenu i sprzedaż Lotosu.
  Kraj, w którym policja zatrzymuje a prokurator stawia zarzuty za protesty kobiet, buciki na bramie kościoła czy plakat na siedzibie partii a jednocześnie mundurowi strzelają z granatnika i wywożą dziewczyny do lasu. Jak to nazwać ?
  już oceniałe(a)ś
  57
  1
  Niestety , wieś jest prosta , prymitywna i pazerna , matkę by sprzedali za dutki . Łapa wyciągnięta bo im się należy , przecież narobili dzieci to i emerytura będzie . Prawa człowieka , Trybunał Konstytucyjny , a co to takiego ? Ważne co ksiądz dobrodziej na kazaniu powie , a że zgwałci im dzieciaka no to co ? To też jest chłop .Wyspowiada się i znowu będzie dobrze !
  już oceniałe(a)ś
  51
  3
  A kiedy wizyta Donalda Tuska w innych bastionach? Kiedy Łowicz i Suwałki?
  Dopóki tam nie pojedzie, tonie będzie szansy na pokonanie PiS.
  @krolik270
  Do Łowicza został skierowany leniuch, tchórz, miękiszon, "intelektualista" Sienkiewicz, a do Suwałk słowotokowy, warszawski dupiarz. Ważą się losy otyłego Schetyny - chyba Podhale.
  już oceniałe(a)ś
  1
  13
  @wyborca66
  onuco ; piszesz z Pitra, czy z Nowogrodzkiej?
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @wyborca66
  Ty zaś skierowany na front "wyborcza.pl" przez samego capo di tutti capi,jako chłopiec z ferajny.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  @wielokropek-777
  Zobacz pod pierzynę. Capo capi przysłał Ci końską głowę. Fatalnie capi :):):)
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Brawo! Takichudzi w Polsce potrzeba s ni tych tchórzliwych młodych prężnych z wielkich miast ch...kow bez poglądów udających nowoczesnych a tak naprawdę będących typyminludzmi radzieckimi
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Ciekawe, czy w tych miastach, które mają płacić kary za zbyt niskie zużycie gazu, ktokolwiek zagłosuje na PiS? Wszędzie powinny wisieć ulotki o tym, że trzeba takie kary płacić.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  nie wiem jakim sposobem ale opozycja powinna wykrasc jezeli nie dadza dobrowolnie wszystkie dane na temat sytuacji polski w kazdej dziedzinie i wykazac kto jest za to odpowiedzialny i kto bedzie musial za to zaplacic i z tym isc do wyborow bez zadnych innych obietnic
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Henryk Kowalczyk, nie Kowalski.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0