Lód na drogach spowodowany intensywnymi opadami śniegu doskwiera najbardziej w podwarszawskich miejscowościach. W Żelechowie kierowca osobowej toyoty za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

Jak informuje nasz reporter, w związku z atakiem zimy najtrudniejsza sytuacja drogowa jest w podwarszawskich miejscowościach. W Walendowie osobówka poślizgnęła się na oblodzonej jezdni i staranowała słup energetyczny, który zawisł w poprzek drogi. Kolejna osobówka, którą prowadziła ciężarna kobieta, wylądowała w rowie w miejscowości Urzut.

W sklepie spożywczym podróż skończył samochód jadący przez Żelechów. Zdarzenie potwierdza rzeczniczka grodziskiej policji Katarzyna Zych. - Do kolizji doszło ok. godz. 8.30 - informuje. - Kierujący toyotą wpadł w poślizg, uderzył w ogrodzenie sklepu spożywczego. Nikomu nic się nie stało, w kolizji nie brały udziału inne pojazdy. 

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  odpierwiastkujcie się od śniegu redachtory z wybiórczej. wina tylko i wyłącznie tego co nie dostosował sposobu jazdy, w tym należytej ostrożności do panujących warunków atmosferycznych.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0