Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

"Gazeta Wyborcza" co roku bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, oddając na aukcję swoje fanty. W tym roku osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę, odwiedzi z osobą towarzyszącą miejsce, gdzie prawie codziennie drukujemy "Wyborczą".

Wylicytuj wizytę w drukarni GW na aukcji dla WOŚP

Wycieczka zaplanowana jest na sobotę 29 stycznia o godz.12 - wstęp można wylicytować na Allegro. Zwiedzających po drukarni przy Daniszewskiej 27 oprowadzi drukarz z wieloletnim doświadczeniem.

Z powodu pandemii nie możemy zaprosić gości do drukarni w dniach, w których są w niej pracownicy, dlatego nie będzie możliwości zobaczenia na żywo, jak powstaje gazeta, ale jeśli zwycięzcy licytacji będą chętni, będą mogli nadrobić ten brak po ustaniu epidemii. 

Licytacja trwa do czwartku 27 stycznia do godz. 11.23. 

Redakcja 'Gazety Stołecznej'Redakcja 'Gazety Stołecznej' Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Wyborcza.pl

Pokaż siebie albo swoją firmę na okładce Tygodnika Warszawa

Wizyta w drukarni to jednak nie jedyna okazja, by razem z "Wyborczą" wesprzeć tegoroczny finał WOŚP. "Stołeczna", jak każda z redakcji lokalnych "Wyborczej", także w tym roku oddaje na licytację dla Wielkiej Orkiestry okładkę swojego najważniejszego wydania papierowego, czyli piątkowego "Tygodnika Warszawa".

Zwycięzca aukcji- w której można wziąć udział, wchodząc w link TUTAJ - w lutym 2022 r. będzie miał okazję zaprezentować na naszej okładce siebie, swoją pasję lub firmę, a przy okazji opowiedzieć o nich naszemu dziennikarzowi, który je opisze.

Licytacja okładki "Stołecznej" trwa do niedzieli, 30 stycznia do godz. 20.05. Zapraszamy. 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.