Najważniejsze dane kontaktowe do stołecznej redakcji "Gazety Wyborczej" oraz do serwisu internetowego Warszawa.wyborcza.pl.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

** Adres mailowy do redakcji Wyborczej Warszawa: stoleczna@agora.pl

Poczta elektroniczna to najszybszy i najłatwiejszy sposób kontaktu z redakcją. Zachęcamy do zastępowania nią tradycyjnych listów.

** Telefon dziennikarza dyżurnego: tel. 22 555 47 50 (w godz. 10–19)

** Warszawa.wyborcza.pl w serwisach społecznościowych. Jesteśmy na:

Facebooku

Twitterze

** Adres korespondencyjny: Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

** Biuro ogłoszeń: tel. 22 555 55 55,

** Redaktorzy naczelni:

Redaktor naczelny „Gazety Wyborczej": Adam Michnik

Redaktor naczelny serwisu Wyborcza.pl: Jarosław Kurski

Redaktor naczelna stołecznej redakcji „Gazety Wyborczej" w Warszawie: Małgorzata Bujara, malgorzata.bujara@agora.pl

Zastępcy redaktor naczelnej stołecznej redakcji „Gazety Wyborczej" w Warszawie:

Edyta Różańska, edyta.rozanska@agora.pl

Maciej Nowakowski, maciej.nowakowski@agora.pl

** Redaktorzy i dziennikarze „Gazety Stołecznej", „Tygodnika Warszawa" i serwisu Warszawa.wyborcza.pl

Jakub Chełmiński, jakub.chelminski@agora.pl

Wojciech Karpieszuk, wojciech.karpieszuk@agora.pl

Jarosław Osowski, jaroslaw.osowski@agora.pl

Kacper Sulowski, kacper.sulowski@agora.pl

Martyna Śmigiel, martyna.smigiel@agora.pl

Wojciech Tymowski, wojciech.tymowski@agora.pl

Tomasz Urzykowski, tomasz.urzykowski@agora.pl

Michał Wojtczuk, michal.wojtczuk@agora.pl

Małgorzata Zubik, malgorzata.zubik@agora.pl

Katarzyna Jaroch, katarzyna.jaroch@agora.pl

Karolina Sarniewicz, karolina.sarniewicz@agora.pl

Marta Woźniak, marta.wozniak@agora.pl

** Współpracownicy stołecznej redakcji „Gazety Wyborczej"

Norbert Frątczak, norbert.fratczak@agora.pl

Arkadiusz Gruszczyński, arkadiusz.gruszczynski@agora.pl

Dawid Krawczyk, dawid.krawczyk@agora.pl

Oktawia Kromer, oktawia.kromer@agora.pl

Konrad Wojciechowski, konrad.wojciechowski@agora.pl

Wojciech Podgórski, wojciech.podgorski@agora.pl

** Promocja

Katarzyna Rosa, katarzyna.rosa@agora.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem