W poniedziałek drogowcy zamkną cześć obwodnicy ekspresowej Białobrzegów, a na moście przez Wisłę na krajowej 50 rozpocznie się remont.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przez cały poniedziałek nieczynna będzie jezdnia w stronę Warszawy na moście przez Pilicę, na obwodnicy ekspresowej Białobrzegów. Objazd wyznaczono przez środek tego miasta. Podobnie było w czwartek, gdy zamknięto tu przejazd w stronę Radomia. Tworzyły się wtedy wielokilometrowe korki, a ich pokonanie zajmowało więcej niż godzinę. Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka mazowieckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, pytana o termin robót odpowiada, że na otwartej przed 15 laty przeprawie doszło do awarii dylatacji, która musi być pilnie naprawiona.

Z kolei na moście przez Wisłę w Górze Kalwarii (droga krajowa nr 50, czyli tzw. obwodnica Warszawy dla tirów) od poniedziałku będzie obowiązywał ruch wahadłowy po zwężeniu jezdni do jednego pasa. Tutaj z kolei trwa remont łożysk i dylatacji mostu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Obwodnica dla ciężarówek jadących tranzytem a nie dla " tirów " gamoniu.
już oceniałe(a)ś
1
1
>Kierowcy wyjeżdżający na majówkę mogą się natknąć...
A na co natkną się kierowcy ?nie-wyjeżdżający?? Na nagły brak smogu????
już oceniałe(a)ś
0
0