Od ponad tygodnia w całej Polsce trwają jedne z największych protestów od 1989 roku. Dziesiątki tysięcy ludzi wychodzą na ulice wielu miast, by protestować przeciwko podporządkowaniu sądów, w tym Sądu Najwyższego, politykom. W związku z sytuacją w kraju wydaliśmy trzecie wydanie "Gazety Suwerena".
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W czwartek z namiotu pod Sejmem rozdaliśmy około 10 tys. egzemplarzy specjalnego wydania „Wyborczej” z podtytułem „Gazeta Suwerena”. Cały nakład rozszedł się błyskawicznie. W sobotę i niedzielę rozdaliśmy 20 tys. egzemplarzy drugiego numeru.

Dzisiejszy, trzeci numer „Gazety Suwerena” rozdajemy w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu. W Warszawie „Suwerena” można dostać przed Sejmem, Sądem Najwyższym i Pałacem Prezydenckim. Rano w poniedziałek 24 lipca będziemy rozdawać go również w innych miejscach Warszawy.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  patrzcie, wodzem jest facet, który nigdy z kobietą nie potrafił, przecież to śmieszne !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Zanim coś zrobisz,pomyśl.Przed tobą mówił tu Ten,na którego się często powołujesz." Polecam wszystkim świetny artykuł Piotra Kowala z Magazynu TVN-24 , w szczególności Panu Prezydentowi i tym którzy jeszcze pamiętają kim był dla Polski i wielu Polaków Jan Paweł II . Tym bardziej że popełnij go polityk którego kojarzyłem z koalicją rządzącą. Myślę również że podobne opracowanie lub nawet przedruk mógłby się znaleźć w "Gazecie Suwerena" . Myślę że Ojciec Święty patrzy z nieba na te protesty ,cieszy się że nie wszyscy zapomnieli Jego nauk i błogosławi szczególnie młodzież.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Komuniści pokazali się w głosowaniu 3xTAK! A PIS obnaży się przy okazji 3xNIE !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0