Tysiące warszawiaków od tygodnia protestują przeciwko forsowanemu przez PiS upolitycznieniu sądów. "Gazeta Wyborcza" wspiera manifestujących - przed Sejmem i Sądem Najwyższym w Warszawie stoją nasze namioty. Wydajemy specjalne bezpłatne wydania gazety, które rozdajemy protestującym. Dziś wieczorem kolejne
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pobierz "Gazetę Suwerena" w formacie pdf: wydanie czwartkowe , wydanie piątkowe .

W czwartek pod Sejmem w pobliżu pomnika AK ustawiliśmy nasz pierwszy namiot wolnych mediów. Dziś kolejny stanął w pobliżu Sądu Najwyższego obok wylotu Długiej na pl. Krasińskich.

W czwartek z namiotu pod Sejmem rozdaliśmy około 10 tys. egzemplarzy specjalnego wydania „Wyborczej” z podtytułem „Gazeta Suwerena”. Cały nakład rozszedł się błyskawicznie. Dziś wieczorem kolejne wydanie specjalne będziemy rozdawać od godz. 19 zarówno pod Sejmem jak i Sądem Najwyższym. „Gazeta Suwerena” jest bezpłatna.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jestem poruszony, że tak angażujecie się w obronę trójpodziału władzy. Dobra robota i nie przejmujcie się PISowskimi trollami.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gó...ana mówi "jeszcze nie zginęła" a cały czas dąży by jednak zginęła! Język wieży Babel. Dom wariatów. Obrońcy "żeby było tak jak było za komuny". TFU!
już oceniałe(a)ś
0
0
Ale hasła "wolność" i "równość" wzajemnie się wykluczają.. Ja bym nazwał to wydanie specjalne Gazety raczej: "Gazeta Byłego Skompromitowanego Układu"..
już oceniałe(a)ś
0
0
Historia zatacza koło
już oceniałe(a)ś
0
0
Czytasz gazete? Ja jak mi cos dolega, to biore aspiryne. Zycze powrotu do zdrowia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przeklinam cie gazeto wszystkie twoje intencje, oraz działania, niech to co siejesz obróci się przeciwko tobie. Apage satanas
@niewyborcza hahahaha Twój talent literacki poprawia mi humor.
już oceniałe(a)ś
0
0
Dobra robota
już oceniałe(a)ś
0
0
Zydoniemiecka propaganda w natarciu (%÷))
@rockville Mowisz o tvp info?
już oceniałe(a)ś
0
0
@rockville zalecam medykamenty na wysokie ciśnienie
już oceniałe(a)ś
0
0