Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Od rana piszemy o utrudnieniach, które podczas Szczytu NATO w Warszawie czekają na kierowców pasażerów komunikacji miejskiej. Ale nie tylko oni będą mieli trudności w poruszaniu się po mieście.

Od godz. 20 w czwartek do godz. 20 w sobotę zamknięta będzie plaża i cały brzeg Wisły między mostami Poniatowskiego i Świętokrzyskim.

Nie będą też kursowały promy przez Wisłę. W piątek i sobotę żegluga stanie na całym odcinku rzeki między mostami Gdańskim i Łazienkowskim.

Szczyt NATO w Warszawie

W Parku Skaryszewskim nie odbędzie się cykliczny sobotni bieg Parkrun Praga.

Niektóre ulice będą też zamknięte da pieszych i rowerzystów. Ci drudzy nie przedostaną się wydzielonymi dla nich drogami przy hotelu Regent u zbiegu Belwederskiej i Spacerowej oraz pasami na ul. Emilii Plater między Świętokrzyską a Złotą.

Nie da się przejść mostem i aleją Poniatowskiego, al. Zieleniecką, Sokolą i Wybrzeżem Szczecińskim, a na Woli - ul. Wronią przy Grzybowskiej.

Przez cały piątek piesi nie będą wpuszczani na plac Zamkowy i Senatorską od Miodowej do Pałacu Prymasowskiego (w stronę pl. Teatralnego), a od godz. 17 - na Krakowskie Przedmieście pod hotel Bristol i Pałac Prezydencki.

Szczyt NATO - najnowsze informacje, analizy, komentarze >>>

Logotyp Logotyp  Agora SA Wszystkie nasze artykuły znajdziesz na Twitterze

 

Jesteśmy też na Facebooku. Dołącz do nas i dziel się opiniami.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.