Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Wypożyczalnie musimy zaplombować i zafoliować - mówi Mikołaj Pieńkos z Zarządu Dróg Miejskich. Nie będą działać od godz. 20 w czwartek 7 lipca do godz. 20 w sobotę 9 lipca.

Szczyt NATO w Warszawie

W ZDM zaznaczają, że listę nieczynnych punktów Veturilo sporządził BOR (te ustalenia mogą się jeszcze nieco zmienić): *Al. Jerozolimskie przy pl. Zawiszy, hotelu Marriott, Metrze Centrum, Rotundzie i rondzie de Gaulle'a; *Lindleya; *Emilii Plater przy Dworcu Śródmieście; *Marszałkowska przy Al. Jerozolimskich i Królewskiej; *Królewska przy pl. Małachowskiego; *Senatorska przy Bielańskiej; *Miodowa nad tunelem Trasy W-Z; *Krakowskie Przedmieście naprzeciwko Uniwersytetu Warszawskiego i przy Trębackiej; + Mariensztat; + Świętokrzyska przy Nowym Świecie; *Warecka przy Nowym Świecie; *Matejki przy Wiejskiej; *Raszyńska przy pomniku Lotnika; *Grzybowska przy Żelaznej i al. Jana Pawła II; *al. 3 Maja przy Dworcu Powiśle i Solcu; *Wybrzeże Szczecińskie przy Stadionie Narodowym; *rondo Waszyngtona; *Metro Stadion Narodowy; *al. Zieleniecka przy Teatrze Powszechnym.

Szczyt NATO - najnowsze informacje, analizy, komentarze >>>

Logotyp Logotyp  Agora SA Wszystkie nasze artykuły znajdziesz na Twitterze

 

Jesteśmy też na Facebooku. Dołącz do nas i dziel się opiniami.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.