Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Opuszczony... a ślady kół samochodów same się zrobiły.
już oceniałe(a)ś
0
0
To RON Leszczynka, jedyny ośrodek w Polsce nadający na falach krótkich. Na Google Maps trzeba wpisać Kossot-Leszczynka.
@miu Bingo :)
już oceniałe(a)ś
0
0
Jaki on opuszczony , jak na zdjęciach widać ,że do garaży ktoś dojeżdża i w nich parkuje. Następna sprawa , gdzie w Polsce w budynkach jest napięcie prawie 600V . To jest popsuty woltomierz.
@artur5555 napięcie międzyfazowe 500V spotyka się dość często w przemyśle.
już oceniałe(a)ś
0
0
Usyfiony kuchenny blat i sterta garów, w podpisie "Opuszczony radiowy ośrodek nadawczy pod Warszawą." Obleśny parapet z dwiema równie obleśnymi doniczkami a obok krzyżyk z jezuskiem, w podpisie "Opuszczony radiowy ośrodek nadawczy pod Warszawą." But dielektryczny, w podpisie "Opuszczony radiowy ośrodek nadawczy pod Warszawą." I wiele innych. Cenisz dobre dziennikarstwo? Wasze, żałosne pismaki funta kłaków niewarte.
już oceniałe(a)ś
0
0
W całkiem niezłym stanie, jak na opuszczony obiekt. Aż dziw, że nie zagnieździli się tam bezdomni (wow! melina z prądem!), nie zdewastowała miejscowa młodzież, a przede wszystkim - nie rozszabrowali złomiarze (ile tam metali kolorowych!). A ruch tam chyba duży, sądząc po rozjeżdżonym śniegu... Swoją drogą - sześć lat temu porzucony, a jeszcze prąd podłączony? Niezła niefrasobliwość (BHP i ppoż) i niegospodarność...
@wichura Tak po Wolsku właśnie. A rozszabrowane już sporo.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ośrodek nadawczy w Konstantynowie. Maszt się zawalił, nowy nie powstał z powodu protestów mieszkańców okolicy. Polskie Radio zbudowało nowy ośrodek nadawczy w Solcu Kujawskim. Nie wiem tylko, czy właścicielem tego majątku jest Polskie radio. Bo wydaje mi się, że ośrodki nadawcze przejął kiedyś Emitel i nie miał pomysłu na zagospodarowanie tego budynku i nadajnika (wtedy prawie nówki sztuki).
@wilczek1968 To nie jest Konstantynów. Ten w Konstantynowie był dla fal długich, nie jest opuszczony i ma się całkiem dobrze.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przyda się jako alternarywna "wolna europa" przeciw kaczystom!
już oceniałe(a)ś
0
0
z tego ośrodka nadawano na falach długich i średnich. Zagłuszano za komu ny Wolną Europę a po 1991 nadawano WOlną Europę .. kawał historii..
@mordin_solus Nie z tego. To nie jest Wola Rasztowska :)
już oceniałe(a)ś
0
0