Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Gdzie było zrobione zdjęcie nr 2?
@haszysz.com Hall w budynku głównym Politechniki Warszawskiej - po wejściu przez główną bramę.
już oceniałe(a)ś
1
1
"Życie w Salwadorze jest drogie, za wszystko trzeba płacić dolarami amerykańskimi. Koszty utrzymania w Polsce są dla mnie dużo niższe." Co to znaczy, że życie w Polsce jest tańsze niż w Salvadorze?
@ze_swiata tak by wynikało z tego o powiedział.
już oceniałe(a)ś
6
9
Facet ma talent, ale najlepsze i najbardziej warszawskie jest zdjecie nr 3.
już oceniałe(a)ś
1
0
Konsekwencja przede wszystkim. Skoro w tytule jest z "Instagrama",to w tresci powinno byc "z Salwadora"
już oceniałe(a)ś
1
0
Soho Factory jest na Pradze? Chyba jednak na Kamionku, a to że znajduje się w granicach administracyjnych dzielnicy pn. Praga Południe, to wcale nie oznacza, że jest na Pradze, bo jak poszechnie wiadomo Praga leży w granicach dzielnicy Praga Północ i dzieli się na Starą Pragę oraz Nową Pragę, reszta obszarów nie ma nic wspólnego z Pragą, bo przecież nie bez powodu noszą inne nazwy.
@easa-phone Powszechnie wiadomo- to chyba wiadomo tylko na Pradze. Nie wyobrazaj sobie ze Praga jest az tak znana, zeby znac detale. Dla wiekszosci Praga lezy po prawej stronie Wisly i to wystarczy.
już oceniałe(a)ś
1
1
@easa-phone Warszawa dzieli się na Warszawę (lewy brzeg Wisły) i Pragę (prawy brzeg Wisły). Potem są różne dzielnice, ale Kamionek czy Bródno i Grochów są na Pradze. Kropka.
już oceniałe(a)ś
0
0
Fotki dość ciekawe. Ale tabloid dając slajdy wyświadcza temu fotografowi niedźwiedzią przysługę. Większość ani nie obejrzy jego zdjęć, ani nie przeczyta wywiadu z nim.
już oceniałe(a)ś
1
0
Nie spodziewałem się, że zobaczę w Warszawie tyle wieżowców i tak nowoczesne metro - mówi 22-letni Jorge Alvarado, lepiej znany na Instagramie jako urbanentdecker. ================================================== Niestety, to nie pierwszy "światowiec", który sądził, że po Warszawie biegają białe niedźwiedzie...
@siwywaldi O co ty masz do niego pretensje!? Dlaczego pogardliwie określasz go mianem "światowca". A co ty wiesz o Salwadorze?! O Ameryce Środkowej i Południowej?! Jeszcze jeden sfrustrowany "mundry" Polak.
już oceniałe(a)ś
1
0
@marrob Autentyczna rozmowa z knajpy w USA: -Skąd jesteś? -Z Polski. -Ile tam się jedzie? -Samochodem to z dziesięć dni.
już oceniałe(a)ś
1
0
@siwywaldi Jestesmy zasciankiem. I postrzegaja nas jak zascianek.
już oceniałe(a)ś
1
0
Dostanie za kolor skóry i obcy jezyk po ryju od prawdziwych polaków warszawiaków co to 44 pamietają i mu sie znudzi
@dioskorides Ci co 44 pamietaja, nie sa w stanie nikomu dac po ryju. Ci co daja po ryju sa w obledzie kopii orginalu, ktoregy nigdy nie byl.
już oceniałe(a)ś
1
0
@werner53 good point
już oceniałe(a)ś
1
0