STAND UP PADDLE

4/5
STAND UP PADDLE

KUBA ATYS

Paddleboarding, Stand Up Paddle albo po prostu SUP to jeden z nowszych sportów w Warszawie, który wygląda jak połączenie surfingu z kajakiem. Na przystani przy Pomoście 511 działa wypożyczalnia desek, na których pływa się na stojąco, używając do odpychania się jednego wiosła. Na początku warto wykupić lekcje z instruktorem, który nauczy nas podstaw, a potem można już pływać na własną rękę.

Instruktorzy z SUP Academy organizują też spływy po Wiśle. 40-kilometrowy odcinek z Warszawy do Modlina lub z Góry Kalwarii pokonuje się zwykle w pięć i pół godziny. Nowością jest SUP yoga, czyli zajęcia jogi na deskach, które pozwalają poprawić równowagę na wodzie. Treningi jogi odbywają się na spokojnej wodzie w Porcie Czerniakowskim.

SUP Academy Poland, Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej 1. Wypożyczalnia czynna od wtorku do piątku w godz. 17-21, w soboty i niedziele w godz. 12-21. Wypożyczenie sprzętu: 20-30 zł za godzinę, zajęcia z instruktorem: 100 zł za godzinę. SUP joga: w środy o godz. 19 i w soboty o godz. 11; 50 zł od osoby; www.supacademy.pl.

Wszystkie zdjęcia
  • WAKEBOARDING
  • KAJAK POLO
  • SKIMBOARDING
  • STAND UP PADDLE
  • KAJAKI
Tematy ważne dla Warszawy
Tym żyje Warszawa
Magazyn Kuchnia
Tematy
Miejsca
Ludzie
Dzielnice