1/5
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Wyzwania dla Mazowsza do 2040 roku. Wybierz z nami 7 z 12 pomysłów

Fot. Jerzy Gumowski / AG

Twierdza Modlin z lotu ptaka
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Wyzwania dla Mazowsza do 2040 roku. Wybierz z nami 7 z 12 pomysłów
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Wyzwania dla Mazowsza do 2040 roku. Wybierz z nami 7 z 12 pomysłów
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Wyzwania dla Mazowsza do 2040 roku. Wybierz z nami 7 z 12 pomysłów
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Wyzwania dla Mazowsza do 2040 roku. Wybierz z nami 7 z 12 pomysłów
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Wyzwania dla Mazowsza do 2040 roku. Wybierz z nami 7 z 12 pomysłów
Komentarze
Wszystko fajnie, tyle tylko że nigdzie GW nie napisala, źe można zagłosowac wyłącznie na 1 - słownie: jedną - rzecz z tych 12 wymienionych. Coś niejasno i króciutko jest za to wspomniane o 7 rzeczach do realizacji w pieewszym rzędzie. Nie jest to wprawdzie wyraźnie powiedziane, źe można głosowac na 7 programów z tej 12-tki. Ale ponieważ nigdzie też nie ma mowy o tym, że trzeba wybrać koniecznie 1 (że ma się tykko 1 glos do dyspozycji), to można zrozumiec, że można zaglosowac na programów 7. Tych, co w mniemaniu osoby głosującej, są ważniejsze.
A tu się okazuje po fakcie, że mam tylko głos 1. Gdyby wcześniej było mi o tym wiadomo, to glos ten poszedlby na cos innego, niż poszedl.
Do bani z taką amatorszczyzną warsztatową, Gazeto W. Informacja o tm, jak należy głosowac, to najważniejsza procedura w tym zadaniu. A Wy w ogóle tego nie przedstawiacie. Brak okreslania procedur i brak stosowania się do nich wiele złego w tym kraju robi, więc niech przynajmniej GW się do tego nie doklada.
Proszę na koniec, byście tak zadzialali informatycznie, by możliwe było odzyskanie mojego glosu. Bo jak się okazalo po niewczasie, był to głos jedyny do dyspozycji, a nie jeden z siedmiu. Przy posiadaniu wiedzy o takiej sytuacji nastąpiłaby decezja o oddaniu glosu na inny program uważany przeze mnie za istotniejszy, czyli do realizacji w pierwszym rzędzie.
A tak generalnie to proponuje, by jednak te artykuly, które z założenia wymagają jakiejś interakcji czytelników, czytal przed ich publikacją jakiś.... czytelnik. Innymi slowy, by czytal to ktoś, kto patrzy na treśc okiem i ogarnia rozumowaniem czytelnika, czyli odbiorcy, nie mając wiedzy o zamysłach autora.
A nie zadowolonego z siebie autora, czyli nadawcy tresci. Bo to zawsze i wszędzie jest odmienne pojmowanie podanej tresci. Co też chyba jest kanonem warsztatowym każdego profesjonalnego tworcy tekstów, nieprawdaż ? Gdyby tutaj ta reguła byla zastosowana, nie byłoby problemu z tym, że klucxowy element procedury głosowania nie zostal w ogole podany.
już oceniałe(a)ś
12
0
7 różni się od 1.COŚ NIE TAK Z GŁOSOWANIEM.PROSZĘ O NAPRAWĘ
już oceniałe(a)ś
6
0
Dlaczego nie mogę zagłosować na siedem celów - po wybraniu jednego nie mogę już dalej głosować!
Ponadto kolej - tory to zadanie PKP PLK, samorząd może co najwyżej kupować pociągi - i tak robią Koleje Mazowieckie.
już oceniałe(a)ś
5
0
Wybierz 7! A potem mozna jeden.
już oceniałe(a)ś
3
0
Proszę o usunięcie mojego głosu - zasady ankiety wprowadzają w błąd. A najuczciwiej byłoby zresetować wszystkie wyniki - bo nie tylko ja jeden się na tym przejechałem. Już widzę ten artykuł, że warszawiacy chcą uporządkowania Marszałkowskiej - hahahahah!. A na przyszłość, proszę, zainwestujcie w konsultacje z specjalistą do UX, jednak warto.
już oceniałe(a)ś
1
0
Właśnie przeczytałam, że krytyka pomysłu powiększenia granic Radomia ma korzenie sprzed półwiecza. No, jakos tak się składa, że te pomysłly sprzed półwiecza dopiero teraz są wdrażane, np. przystanek kolejowy na linii W-wa-Radom oraz także Lublin-Radom, czyli Radom Wschodni. I trasa N-S. A co do Milejowic i Wacyna - to są tereny w tzw. trzecim progu rozwojowym - aż do trasy wybudowanej (też wg ówczesnych pomysłów) obwodnicy w ciągu drogi E7). Co do Jeżowej Woli - yo jest w Radomiu najlepiej nawietrzany i nasłonecniony, czyli o najlepszych warunkach klimatycznych, teren pod zabudowę mieszkaniową. Nie żadem przemysł. No, na urbanistyce - jak stwierdził niejaki Filip Springer - wszyscy się znają i zawsze można czymś "przywalić". Ale jakoś tak się składa, że rzeka Mleczna płynie ciągle w tym samym miejscu, wysoczyzny i doliny trwają także na swoich miejsca h- a najwięcej problemów przestrzennych w ostatnich latach spowodowały "dobre zmiany" - np. "wyprowadnica" zamiast obwodnicy południowej - taka "kula w płot". W Kosowie gmina Kowala. A mielibyśmy już świetne połączenie z kierunku z węzła z E7 w Sławnie w kierunku drogi nr 9 i budowanego lotniska (także pomysł z (no, trochę późniejszych lat, bo 90- tych). A obwodnica w ciągu drogi nr 12 na południe od miasta została w międzyczasie zabudowana tymi obwarzankami suburbiów i teraz jest płacz, że będzie tak daleko od Radomia (i lotniska). Podobno Kraków nie od razu zbudowano - inne miasta też rosną niezbyt szybko, więc co to jest pół wieku w historii miasta?
już oceniałe(a)ś
0
0
Tematy ważne dla Warszawy
Tym żyje Warszawa
Magazyn Kuchnia
Tematy
Miejsca
Ludzie
Dzielnice