Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jak bedzie IV RP to wreszcie demagodzy z obozu prostackiego populisty Dudy ze zdziwieniem stwierdzą, ze nie spadla im manna z nieba i jest znacznie gorzej ! Tylko, ze szkoda Polski aby trzeba bylo aż doprowadzić do IV RP zeby ten prymitywny demagog obudził się z ręką w nocniku. Do tego zakutego łba nie dociera bowiem w jakich czasach żyjemy i że nie jest to sielanka lat 2004 - 2007 ! Jakby to wszystko bylo takie proste to w Hiszpanii np. bezrobocie nie byloby 7 % ale 5% a zadłużenie nie sięgało biliona euro ale np. 200 mld euro. Tylko, ze do zakutych łbow wrzaskunow i tak prawdy ekonomiczne nie dotrą.
@simonh oczywiście bezrobocie w Hiszpanii jest 27% (nie odbiła się "2" :)
już oceniałe(a)ś
19
1
"ze nie spadła im manna z nieba i jest znacznie gorzej !" Gorzej to będzie na pewno niezależnie kto będzie u władzy. Ten kto liczy, ze takim jak nasz kraju rządzonym przez "patriotycznych" okrągłostołowych debilów, w kraju z długiem tysiąca miliardów złotych, w kraju z którego wyjechało blisko trzy miliony, najczęściej młodych samodzielnych i ambitnych ludzi, będzie lepiej jest nieskończonym durniem (jak zresztą cala ta rządząca krajem okrągłostołowa hołota). Nie ma takiej metody, nie ma takiego cudu by po 25 latach rządów dobrze jeśli tylko warcholskiego, złodziejskiego i nieskończenie głupiego pokolenia okrągłostołowych zasrańców mogło być w naszym kraju lepiej. Zmarnowali, zmarnotrawili, bezkarnie rozkradli wszystko co tylko sie dalo. Od Solidarnosciowego entuzjazmu poczwszy a
już oceniałe(a)ś
6
4
"ze nie spadła im manna z nieba i jest znacznie gorzej !" Gorzej to będzie na pewno niezależnie kto będzie u władzy. Ten kto liczy, że w takim jak nasz zapóźnionym cywilizacyjnie kraju rządzonym przez "patriotycznych" okrągłostołowych debilów, w kraju z długiem tysiąca miliardów złotych, w kraju z którego wyjechało blisko trzy miliony, najczęściej młodych samodzielnych i ambitnych ludzi, będzie lepiej jest jest albo niespełna rozumu albo nieskończonym durniem (jak zresztą cala ta rządząca krajem okrągłostołowa hołota). Nie ma takiej metody, nie ma takiego cudu by po 25 latach rządów dobrze jeśli tylko warcholskiego, złodziejskiego i nieskończenie głupiego pokolenia okrągłostołowych zasrańców mogło być w naszym kraju lepiej. Zmarnowali, zmarnotrawili, bezkarnie rozkradli wszystko co tylko się dało. "A system był taki żeby ukraść sto złotych trzeba było zmarnować tysiąc" premier Olszewski Od Solidarnościowego entuzjazmu począwszy, a na nie tak znowu skromnym w porównaniu do tego co sami do niego wnieśli, dorobku "dyktatury proletariatu". Same % to jest około czterdziestu miliardów złotych co stanowi równowartość przeszło 500 km autostrad liczonych w cenie tej najdroższej w Warszawie która kosztował mniej więcej dwa razy tyle ile wynosi średni koszt autostrady w Europie, co stanowi nieomal dwie średniej wielkości siłownie jądrowe, co jest równo warte wyżebranej przez okrągłostołowych zasrańców rocznej unijnej bezzwrotnej pomocy ... Będzie boleć ale głównie młodych bo to kunktatorskie, tchórzliwe, warcholskie i złodziejskie "patriotyczne" okrągłostołowe rządzące krajem pokolenie, w myśl naszej wielowiekowej tradycji zadbało głównie o swoje interesy: emerytury, długi emigracja ... Oni już się wystarczająco, jeśli chodzi o ich czasowo relatywnie ograniczona przyszłość, nakradli. To co jest dzisiaj jest rezultatem nie tyle nawet kunktatorskich rządów Tuska co tej, od 25 lat rządzącej naszym krajem odmóżdżonej bandy niepojętych, wyszczekanych "patriotyzmem" debilów. "Sprzątanie" w kraju po tych debilach będzie kosztować fortunę i zajmie co najmniej dekadę !!
już oceniałe(a)ś
5
3
"czekamy na IV RP"- i wszystko jasne. Ja nie czekam- i mało kto czeka.
Ci sami "związkowcy" 7 lat temu protestowali przeciwko IV RP. Wniosek jest jeden, przyjechali na grila , wódke i parę dni wolnego. Protestuja przy okazji i obojętne przeciwko komu.
już oceniałe(a)ś
18
4
@piotkot dobrze że napisałeś "związkowcy". Nie wiem kto i skąd są ci ludzie z transparentem skoro PiS się odciął
już oceniałe(a)ś
3
1
@toshiro32 Jeśli coś nakradłeś to może nie czekasz. Ja od 8 lat robię w IT, okresy za Kaczyńskiego uważam za najlepsze mimo, że w tamtych czasach jak leming głosowałem na PO. Zachciało mi się liberalizmu... IV R.P. jest groźna dla hohsztaplerów, korumpująych, byłych ubeków. Dla zwykłego Kowalskiego IV R.P. nie jest groźna, to za PO aresztowano twórcę antykomor.pl
już oceniałe(a)ś
2
1
Transparenty transparentami ale za to jakie prymitywne ryje nieskażone myślą.
już oceniałe(a)ś
79
26
na widok tych transparentów jarosław doznał nieoczekiwanego orgazmu
już oceniałe(a)ś
64
12
"Czekamy na IV RP". A czekajcie sobie...nawet do usranej smierci.
już oceniałe(a)ś
62
13
IV RP inaczej I RPK - Rzeczpospolita Polska Kaczolibanska, kraj w ktrorym dzialacze jedynej slusznej parti, zwiazkow i czarnej zarazy, beda mieli coraz wiecej, a ludzie coraz mniej ( podobnie jak za rzadow kartofli tylko jeszcze gorzej )
już oceniałe(a)ś
52
8
Nie ma co czekać . Już dziś jedźcie do KRLD, albo do Bantustanu. Białoruś też jest blisko. I tam czeka na was raj!!!!
@hippolitkwas1 po kilku latach rzadow pisiorow to bedzie w porownaniu raj...
już oceniałe(a)ś
16
4
Ignorancja łamane przez nieudolność plus olbrzymia ilość megalomanii. Tak wygląda POPISowski polityk/minister/działacz.Taki sam pomysł na życie mają wszyscy oni - post solidaruchy. Państwo ma dać. Masz rację, będzie jeszcze lepiej.
już oceniałe(a)ś
1
4
@hippolitkwas1 A co powiesz na Szwecję?
już oceniałe(a)ś
2
0
@sofw super, niech im Szwecki rząd da.
już oceniałe(a)ś
1
1
Czekajcie, czekajcie i mam nadzieje, że się doczekacie - szczególnie pielęgniarki i inni szerzący absurdy ekonomiczne. Ile kosztowała ta demonstracja, ile miejsc pracy można by było stworzyć, chociaż pewnie trzeba będzie zatrudnić dodatkowe siły do sprzątania.
już oceniałe(a)ś
37
9