- PiS przejmuje władzę sądowniczą i chce przejąć społeczeństwo obywatelskie i przekręcić na społeczeństwo 'pisowskie', bo dąży do władzy absolutnej. Mamy teraz dobry moment, a może jeden z ostatnich, że jesteśmy przeciw zamiarom PiS-u - komentuje Marek Beylin. I dodaje, że wystarczy kilkadziesiąt tysięcy obywateli na ulicach żeby pokazać, jaki PiS jest słaby.

Przed Sejmem w piątek odbywa się protest przeciwko zmianom w polskim sądownictwie. Oprócz zmian w ustawie o Krajowej Radzie Sądownictwa, ogromne obawy budzi próba przejęcia kontroli nad Sądem Najwyższym.
Więcej
  Komentarze
  Protest musi być ale to za mało ! Zamiast usiłować protestować nalezy odsunąć pis- bolszewików od władzy i doprowadzić do wcześniejszych wyborów sposób prosty : Należy zastosować coś z czym sobie nijak nie poradzą , na nic będzie milicja i obrona terytorialna . Potrzebna jest akcja obywatelskiego nieposłuszeństwa , łatwa do wykonania i całkowicie legalna Jak wiecie trwa repolonizacja banków , to najczulszy punkt bolszewików który zapewnia im płynność finansową WYPŁAĆMY NASZE OSZCZĘDNOŚCI Z BANKÓW W KTÓRYCH UDZIAŁY MA SKARB PAŃSTWA I PRZENIEŚMY DO PRYWATNYCH akcję należy prowadzić stopniowo , wypłacamy symbolicznie 100zł i jesli pis się nie ugnie wypłacamy całość to jedyny sposób na uniknięcie bijatyki na ulicach Przyłaczcie się się do akcji rozpowszechniania tego pomysłu , jeśli nie MY wyzwolimy Polske to kto ? chyba nie politycy ? Piszcie o pomyśle takiej akcji gdzie tylko mozna , opozycja liczy że wyjdziemy na ulicę napalać się z milicja i kibolami na usługach bolszewików . NIE ! nikt z nas nie musi ginąć lub sziedzieć w więzieniu , obalimy pis intelektem nie siłą !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `