Do wypadku z udziałem rowerzysty doszło na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich ze Sterniczą. Jak relacjonuje nasz reporter Dariusz Borowicz, 17-latek jadący na rowerze przez przejście dla pieszych został potrącony przez tramwaj linii nr 11 jadący w kierunku Połczyńskiej. Rowerzysta został zabrany do szpitala, ale na szczęście nie doznał groźniejszych obrażeń.

Do innego potrącenia rowerzysty doszło na ul. Matki Teresy z Kalkuty w rejonie Budowlanej. W wyniku zderzenia z samochodem rowerzysta został ranny i również został zabrany do szpitala.

Policja odebrała prawo jazdy za niebezpieczny manewr

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w Alejach Jerozolimskich. Kobieta kierująca toyotą chciała zawrócić na wysokości Ryżowej, ale podczas manewru przebiła barierki oddzielające pasy ruchu i uderzyła w jadącego z naprzeciwka citroena. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale pojazdy zablokowały po jednym pasie ruchu w Alejach Jerozolimskich, większe utrudnienia są w kierunku do centrum. Jak informuje nasz reporter, policja odebrała kobiecie z toyoty prawo jazdy z powodu stworzenia niebezpieczniej sytuacji na drodze i skierowała sprawę do sądu.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.