1/4
zamknij < >

PiS przejmuje zabytki w Warszawie. Wojewoda zrywa umowę ze stołecznym konserwatorem

Zdjęcie numer 1 w galerii - PiS przejmuje zabytki w Warszawie. Wojewoda zrywa umowę ze stołecznym konserwatorem

AGATA GRZYBOWSKA

Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście. Widok na Pałac Prezydencki. Przed nim tablice upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii PiS przejmuje zabytki w Warszawie. Wojewoda zrywa umowę ze stołecznym konserwatorem
  • Zdjęcie numer 2 w galerii PiS przejmuje zabytki w Warszawie. Wojewoda zrywa umowę ze stołecznym konserwatorem
  • Zdjęcie numer 3 w galerii PiS przejmuje zabytki w Warszawie. Wojewoda zrywa umowę ze stołecznym konserwatorem
  • Zdjęcie numer 4 w galerii PiS przejmuje zabytki w Warszawie. Wojewoda zrywa umowę ze stołecznym konserwatorem
Komentarze
Boże, jakie to smutne jakich czasów dożyliśmy. Chołota pisowska, parszywa stonka, wszędzie się wedrze i wszystko zeżre albo zniszczy. Nasze bycie w Unii też. Za rok obudzimy się sami, bez Puszczy, bez normalnych mediów, ze zniszczonym systemem edukacji, bezbronni wobec sądownictwa, za to z pomnikami Lecha. Żyję już długo, ale żadna władza do tej pory nie była dla mnie tak odrażająca, jak obecna. Marzę o dniu, kiedy padną i już nigdy nie wrócą.
@mamagda33 Mam podobne odczucia i przemyślenia. Musimy jednak próbować robić wszystko, aby ich osłabiać. Pozdr.
już oceniałe(a)ś
0
0
@iedsupo to juz chyba wszystko za późno się obudziliście ja chodziłem protestowałem a teraz kiedy PiS ma policje wojsko sądy to już nie wiele możemy zrobić chyba ze naród pójdzie po rozum i w końcu wyjdzie na ulice masowo a nie garstka ludzi jak do tej pory
już oceniałe(a)ś
0
0
@maks1956 Chodziłeś, protestowałeś, no i guzik wyszło! Ja też w domu nie siedziałam. Niestety, większości jest naprawdę totalnie wszystko jedno, byle była praca i serial w TV.
już oceniałe(a)ś
1
0
niedługo dowiemy się, że stolica ma nową nazwę Lechagród
@han-hat 100/100
już oceniałe(a)ś
0
0
@han-hat Tu już dawno nie idzie u upamiętnienie Lecha, czy jego pomnik. To są jakieś karykatury, tworzenie czegoś tak odległego od realiów, że nie powinno być użyte to samo imię.
już oceniałe(a)ś
0
0
@han-hat Nie o Lecha to chodzi a o zjawisko można powiedzieć biologiczne
już oceniałe(a)ś
0
0
@han-hat ... wraz z chodnikami i przejściami podziemnymi, czyli ciągami pieszymi nazywanymi Lechaciągami!!! :)
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak się zdejmie Poniatowskiego z konia to może obu Kaczyńskich da się na nim umieścić?
@ks-t Są tacy mali,że zmieszczą się pod końskim brzuchem,więc książę Pepi zostanie.
już oceniałe(a)ś
0
0
@hipis3308 100/100
już oceniałe(a)ś
0
0
@ks-t zby postawic godny pomnik smolenski to trzeba bedzie przesunac nie tylko pomnik Poniatowskiego ale tez most jego imienia :-)
już oceniałe(a)ś
0
0
@hipis3308 ...w formie bliźniąt rzymskich ssących kobyłę, a nie wilczycę!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo. Przedtem żeby zburzyc jakiś pomnik trzeba było pisać podania, zbierac opinie, podpisy a i tak szanse nikłe. Teraz wystarczy do tego spychacz albo czołg.
@hh89 Czołgi są w Drawsku Pom, aż dwa. I(nstytu P(ogardy) N(arodowej) w ramach dekomunizacji obywateli Drawska Pom, napewno dostarczy ten wspaniały sprzęt do dalszej dekomunizacji stolicy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bezkompromisowy atak moczarowskiej neobolszewii na spuściznę Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
już oceniałe(a)ś
0
0
PiS-uaryzacja Polski przebiega zgodnie z założeniami Konusa Barbarzyńcy. Chamstwo, bezczelność, podłość, lizusostwo, poddaństwo i oddanie dla tylko jednej prawdziwej sekty i jej lidera psychola rozlewa się jak szambo po coraz większej powierzchni Polski. Smród jest już wyraźnie odczuwalny na innych kontynentach jak Ameryka czy też Australia z Nową Zenlandią. Znane są już wyniki sondażu na Gwiazdkowy prezent pod choinkę, będzie to super nowoczesna maska gazowa pobłogosławiona w Częstochowie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Od decyzji wojewody nalezy sie odwolac do SADU ADMINISTACYJNEGO. Decyzje wojewody nie sa ostateczne. Walczymy o wolne sady, wiec w kazdym mozliwym przypadku nie cofajmy sie, tylko odwolywujmy sie do tych sadow. Swietny przyklad daje sama pani prezydent odwolywujac sie od kar grzywny zdecydowanych przez Jakiego, bo w sporach z pisowymi jedyna droga, jest droga sadowa.
już oceniałe(a)ś
0
0
W ZSRR w każdym mieście na końcach głównych ulic stały po dwa pomniki Lenina: złoty i srebrny.Czekamy na powielenie powyższego wzorca w Polsce.Może komuś uda się rozpoznać ,który będzie Lechem
już oceniałe(a)ś
0
0