3/5
zamknij < >

Przebudowa dziedzińca przed ratuszem. Pomnik Lecha Kaczyńskiego chowany przed konserwatorem?

Zdjęcie numer 3 w galerii - Przebudowa dziedzińca przed ratuszem. Pomnik Lecha Kaczyńskiego chowany przed konserwatorem?

ADAM STĘPIEŃ

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Przebudowa dziedzińca przed ratuszem. Pomnik Lecha Kaczyńskiego chowany przed konserwatorem?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Przebudowa dziedzińca przed ratuszem. Pomnik Lecha Kaczyńskiego chowany przed konserwatorem?
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Przebudowa dziedzińca przed ratuszem. Pomnik Lecha Kaczyńskiego chowany przed konserwatorem?
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Przebudowa dziedzińca przed ratuszem. Pomnik Lecha Kaczyńskiego chowany przed konserwatorem?
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Przebudowa dziedzińca przed ratuszem. Pomnik Lecha Kaczyńskiego chowany przed konserwatorem?
Komentarze
Pomniki będą utajnione, a obejrzeć je będzie można tylko za okazaniem legitymacji partyjnej i kwitka z wpłatą na Radio Rydzyk...
już oceniałe(a)ś
1
0
Kaczora też powinni usunąć.
już oceniałe(a)ś
1
0
co bedzie z tymi pomnikami za pare lat jak kaczynska mafia przegra ?
@manolo @homo lupus kilka postów niżej wyjaśnił :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@manolo Co będzie z nami, jak nie przegra?
już oceniałe(a)ś
0
0
Tak czytam i czytam te newsy z ojczyzny i takie jedno powiedzenie przychodzi mi na mysl ''Jak bogowie chca kogos ukarac, to mu pierwej rozum odbieraja.' En masse.
@cup_of_t Oj prawda, prawda....
już oceniałe(a)ś
0
0
bedzie tak jak z pominikiem przed Dowoddztwem Garnizonu Warszawa.. bedzie glaz na kolkach... czy na prawde corka nie ma problemu z osmieszaniem ojca??
@dante_waw Póki ciurka kasiora...
już oceniałe(a)ś
0
0
Proponuję, żeby kiedy już pomnik stanie, jakąś wiązankę z odpowiednio ironicznym napisem na wstędze złożyła tam delegacja LGBT. Żal mi Kaczora, ale nigdy nie zapomnę mu zakazywania Parady Równości.
już oceniałe(a)ś
1
0
Gdyby wczesniej powstal pomnik swiatla dla ofiar smolenskich, Kaczenka dzis nie mial by mozliwosci innych pomnikow.
@style powstał, na powązkach.
już oceniałe(a)ś
0
0
Po pierwsze, Szanowni Redaktorzy, nauczcie się że budynek na Placu Bankowym w nomenklaturze warszawskiej to żaden "Ratusz", bo ten, a raczej jego atrapa, to b. Pałac Jabłonowskich na Placu Teatralnym. Na Placu Bankowym biura urzędu miasta, ale i urzędu wojewódzkiego, mieszczą się w pałacu Komisji Rządowej Przychodów i Skarbu z czasów Królestwa Polskiego, i dlatego na kartuszach na nim jest Orzeł, a nie Syrena. Po drugie, ja sobie wyobrażam ten kwik i wrzaski moherów przykutym łańcuchami do pomników tego taboreta, kiedy je się będzie za parę lat wywozić hurtem na złomowisko :-D
@pankracypanasiuk Jaki problem, potraktuje się ich tak jak oni Frasyniuka.
już oceniałe(a)ś
0
0