3/3
zamknij < >

Krzyże w urzędach. Między orłem i herbem Warszawy

Zdjęcie numer 3 w galerii - Krzyże w urzędach. Między orłem i herbem Warszawy

Fot. www.facebook

Krzyż w sali obrad rady dzielnicy Śródmieście
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Krzyże w urzędach. Między orłem i herbem Warszawy
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Krzyże w urzędach. Między orłem i herbem Warszawy
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Krzyże w urzędach. Między orłem i herbem Warszawy
Komentarze
Proponuję aby każdy niezależnie od wyznania kupi sobie trochę deseczek. Pozbijał kilka mniejszych i większych i woził w bagażniku. Po znalezieniu niezagospodarowanego miejsca wbijamy tam w ziemie i jedziemy dalej. Myślę że do końca roku uda nam się "wytapetować" wszystkie drogi krzyżami. Te mniejsze należy ukradkiem wieszać tam gdzie go nie ma i nie zapominajmy o toaletach! Świeckiego państwa nie było nawet za SLD czy PO, ale zaraz będzie hiperwyznaniowe. Pobudka!
już oceniałe(a)ś
20
4
Zawłaszczanie przestrzeni publicznej. Zachowania trochę kato talibańskie.
już oceniałe(a)ś
18
4
Jak zwykle: pod osłoną nocy, bez zgody innych oszolomstwo narzuca swoje symbole. Ale przyjedzie czas, gdy te ozdoby będą usuwane.
już oceniałe(a)ś
17
4
Wczoraj wieszali Stalina, dziś krzyż, a jutro będzie obraz Putina! Zdrajcy!
już oceniałe(a)ś
18
3
Ja bym postawil garnek makaronu.
już oceniałe(a)ś
15
4
I obsikane.
już oceniałe(a)ś
15
4
A co wam krzyż przeszkadza zrobił wam coś w oczy kuje spać nie pozwala a jak sie nie podoba to możecie pojechać do swoich kolegów na dworzec w kolonii KRZYŻ wam na droge!
@samochodemwszedzie wiec i do dupy jak wszędzie ty bigocie i dewocie swój krzyz nos na plecach jak chcesz a wszyscy nie musza go ogladac dla mnie nie jest to przyjemne
już oceniałe(a)ś
3
0
@samochodemwszedzie A ja tez jestem Polakiem, posiadam polskie obywatelstwo i place tu podatki ale wierze w kosciol swietego zielonego slonia. Czy tez moge powiesic obraz zielonego slonia w urzedzie?
już oceniałe(a)ś
2
0
Krzyze nie pomagaja....wampiry wszedzie. Szkoda, ze za kawalkiem drewna nie idzie przestrzeganie dekalogu. Gusla....zabobony Szok, ze ludzie w tych czasach to taki ciemnogrod. Ateizmu w panstwie i rozumu w glowie. I byloby wszystkim lepiej.
już oceniałe(a)ś
13
3