5/10
zamknij < >

Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok

Zdjęcie numer 5 w galerii - Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok

JACEK MARCZEWSKI

Warszawa. Ogłoszenie wyroku ws. nie wpuszczenia niewidomych z psem do restauracji Blue Cactus
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 8 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 9 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
  • Zdjęcie numer 10 w galerii Warszawa. Niewidomi z psami niewpuszczeni do restauracji. Jest wyrok
Komentarze
Ile czasu ta pani pieniaczka zamierza łazić po mediach i się zalić? Hejt jaki spowodowała swoimi dziwacznymi działaniami na niczemu niewinną restaurację był niewyobrażalny. Mieli wyprosić innych gosci, aby baba z psem mogła usiąść?
@madzialenka_live tak długo, aż do tępego polactwa dotrze, że osoby niepełnoisprawne powinny byc uprzywilejowane. Przy poziomie umysłowym społeczeństwa takie tłumaczenie potrwa pewnie jeszcze ze 150 lat.
już oceniałe(a)ś
2
2
@ginztonickiem Czy to uprzywilejowanie ma polegać właśnie na wyrzucaniu gości z lokalu, żeby niepełnosprawny musiał usiąść tam gdzie ma ochotę, a nie tam gdzie jest wolne miejsce?
już oceniałe(a)ś
3
1
@kapitan.kirk Niepełnosprawni (ani ktokolwiek oprócz tutaj komentujących) nie oczekiwali i nie suponowali czynności ,,wyrzucania gości z lokalu'' co dla udzielenia gościny i schronienia przed aura nie było konieczne. Tylko osoby mało sprawne intelektualnie mogą tak przedstawiać zagadnienie - Sąd rzetelnie ustalił, ze było miejsce w Patio..... Niepełnosprawni migli skorzystać - lub nie. Nie skorzystali - ich wybór, Tyle i tylko tyle.
już oceniałe(a)ś
0
2
Zaraz po nagłośnieniu sprawy nie padło ani jedno słowo o jakiejś rzekomej rezerwacji. Tę bajeczkę wymyślili zapewne prawnicy knajpy na potrzeby procesu. Mam nadzieję, ze więcej warszawiaków będzie omijać tę knajpę szerokim łukiem tak jak ja zamierzam. Żenujące zachowanie właścicieli.
już oceniałe(a)ś
8
17
Jak zwykle ZABRAKŁO zdrowego rozsądku. Pies oznakowany jako "przewodnik", jest na tyle wyszkolony, że NIKOMU nie zawadzi, więc każdy średnio inteligentny człowiek, powinien przyjmować to jako prawdę oczywistą. Ale na koniec potrzebny jest KOMPROMIS a nie roszczenie. Bo nie każdy klient restauracji MUSI kochać zwierzęta, ale i NIE KAŻDY niewidomy, musi się uważać za pępek świata
@siwywaldi Życie nie jest biało - czarne a ludzie nie zawsze są racjonalni. Moja córka panicznie boi się psów i żadne tłumaczenie, że to pies przewodnik, że nie ugryzie a nawet nie obwącha jej nie przekonają. Gdyby się koło mnie dosiadł taki w restauracji - musiałbym opuścić lokal bo i tak nic byśmy nie zjedli. Rozumiem więc postawę właściciela restauracji, który wybrnął z tej sytuacji kompromisowo i zaproponował miejsca na patio. Niestety inwalidzi są przewrażliwieni na punkcie kalectwa i prezentują bardziej roszczeniowe postawy niż przeciętna - a stąd tylko krok do pieniactwa. Tu niestety mamy pieniactwo w czystej postaci.
już oceniałe(a)ś
5
0
A podstawie czego sąd stwierdził, że relacja niewidomych była nie wiarygodna? Nie piszą nic o świadkach zdarzenia a więc chyba ich nie było. Zatem słowo przeciwko słowu. W tym przypadku sąd jednak przychyla się bardziej przeciwko niewidomym. Całe szczęście, że nie rozstrzygnął sprawy na niekorzyść niewidomych, bo było by to ewidentne stronnicze.
@tomek444444 Może dlatego, że powódka przedstawiła 3 różne wersje?
już oceniałe(a)ś
5
0
zabawy Polakow pod Temida za pol grosza, oj kiedy wy polaczki wydoroslejecie
@mniklasp A ty kto, że po polsku tak dobrze władasz? Ruski jakiś? Czy może Jaśko emigrant, też polaczek?
już oceniałe(a)ś
1
0
Tematy ważne dla Warszawy
Tłusty czwartek
Tematy
Miejsca
Ludzie
Komunikacja
Dzielnice