Grób Hanki Bielickiej na Cmentarzu Powązkowskim

Tomasz Urzykowski
01.11.2013 13:42
Materiał wykonany smartfonem Nokia Lumia 920
A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum RSS Warszawa - Gazeta.pl
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Co jest grane 24

5965 imprez dziś
Do poczytania
 • "Ostatnia rodzina" ze Złotymi Lwami. Ale miała mocną konkurencję

  "Ostatnia rodzina" ze Złotymi Lwami. Ale miała mocną konkurencję

  KINO

  Film Jana P. Matuszyńskiego "Ostatnia rodzina" o rodzinie Beksińskich zdobył Złote Lwy na zakończonym w sobotę 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Nagrodzono też m.in.: "Jestem mordercą", "Zjednoczone stany miłości", "Wołyń" i "Plac zabaw".

Nie przegap!
 • Festiwal Nauki w Muzeum Narodowym w Warszawie. Przychodzi malarz do lekarza…

  Festiwal Nauki w Muzeum Narodowym w Warszawie. Przychodzi malarz do lekarza…

  spotkania i wykłady

  Spotkanie w galerii w ramach XX Festiwalu Nauki w Muzeum Narodowym w Warszawie Uwaga! Malowanie poważnie szkodzi Tobie i osobom w twoim otoczeniu – czy takie ostrzeżenie powinno być umieszczane na opakowaniu farb? Jakie ryzyko kryje się za malowaniem pejzażu, czy sceny rodzajowej? Organizatorzy zapraszają na spotkanie w Galerii Sztuki XIX Wieku. Zbiórka w Holu Głównym / wstęp wolny / obowiązują zapisy / ok. 60 minut. Festiwal Nauki 2016 (24.09 – 2.10) Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję – to motto tegorocznej edycji festiwalu. Już po raz kolejny MNW włącza się do Festiwalu Nauki. W tym roku w programie znalazły się spotkania wokół tematu „zdrowie”. Będziemy mówić o zdrowiu obrazów, artystów, a także o wpływie sztuki na nasze ciało i umysł. Zapraszamy na spotkania w galeriach muzealnych oraz w pracowni konserwacji.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Jak zostać kotem

  Jak zostać kotem

  komedia

  Ocena 2/6

  Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć.

 • Plan Maggie

  Plan Maggie

  komedia

  Ocena 4/6

  Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką. Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalne najlepszego mężczyznę. Tym czasem zakochuje się w zupełnie innym (Ethan Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby go zrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Julianne Moore).

 • Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

  Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

  animowany

  Ocena 3/6

  Bohaterowie filmów z serii „Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie wielką przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielka asteroida. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne, ognie z nieba i inne niezwykłe zjawiska. Wyruszają na wyprawę, w czasie której odwiedzą wiele egzotycznych krain i poznają nowe, barwne postacie, a świat epoki lodowcowej zmieni się nie do poznania.

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie