Historia

 • 16:59 Zderzenie na moście Grota w stronę Marek. Spore utrudnienia i korki.

Co jest grane 24

6211 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Revolte: Ovidiu Anton & Franciszek Orłowski

  Revolte: Ovidiu Anton & Franciszek Orłowski

  wystawa

  Wystawa Ovidia Antona & Franciszka Orłowskiego "Revolte" w Austriackim Forum Kultury Nowa wystawa w Austriackim Forum Kultury to spotkanie dwóch artystów, dla których przestrzeń publiczna stanowi często miejsce pracy i źródło tematów. Jest terenem przeprowadzanych przez nich akcji/performances, prezentowanych później w postaci wideo. W otaczającej rzeczywistości znajdują bodźce do tworzenia. Na ulicy spotykają bohaterów swoich filmów. Tam również szukają elementów, z których budują obiekty i instalacje. Zdarza im się także tworzyć prace, które funkcjonują wyłącznie w przestrzeni publicznej, niekiedy zupełnie anonimowo. Kurator: Waldemar Tatarczuk

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Firmowa gwiazdka

  Firmowa gwiazdka

  komedia

  Ocena 2/6

  Gwiazdorska obsada w nieświętej komedii o gwiazdkowej imprezie, na której poczujesz się jak nieboskie stworzenie! Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie „śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego „niepokalanego poczęcia”. Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

 • Sprzymierzeni

  Sprzymierzeni

  thriller

  Ocena 4/6

  Robert Zemeckis, twórca „Forresta Gumpa”, „Lotu” i „The Walk. Sięgając chmur”, przedstawia szpiegowski thriller z elementami romansu rozpisany na dwoje aktorów – laureatkę Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”) oraz Brada Pitta. 1942 rok, Afryka Północna. Max Vatan (Pitt), oficer wywiadu, spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour (Cotillard), zaangażowaną w śmiertelnie niebezpieczną misję na tyłach wroga. Ich ponowne spotkanie w Londynie i losy ich związku naznaczone są wspomnieniami wojny. Za scenariusz filmu odpowiada Steven Knight, którego scenariusz do filmu „Niewidoczni” przyniósł mu nominację do Oscara i nagrody BAFTA.

 • Underworld: Wojny krwi

  Underworld: Wojny krwi

  horror

  Kolejna część przebojowej serii o rywalizujących ze sobą na śmierć i życie Wampirach i Lykanach. Dwa zwaśnione światy przenikają się w brutalnej walce o supremację i przeżycie. W postać pięknej i przebiegłej Selene ponownie wcieli się Kate Beckinsale.

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie